Fotografické kurzy

Jak si vybrat kurz?

Robert Vano: Portrét

WORKSHOP / Středně pokr. Robert Vano: Portrét
Dne 8.11. K nám již potřetí zavítá světoznámý fotograf Robert Vano. Můžete se těšit na jeho nejpopulárnější workshop na téma portrét v přirozeném světle.

Cena: 3490 Kč

Fotím špičkově mobilem

4H / ZAČÁTEČNÍK Fotím špičkově mobilem
Kolem mě se pořád něco děje, ale foťák nemám. V tomhle kurzu se naučím, jak vyfotit tu nejšťavnatější fotku svým mobilem a následně ji dodat šmrnc super filtry.

Cena: 1600 Kč

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1-3

ZAČÁTEČNÍK / 3 DNY / NEJPRODÁVANĚJŠÍ! TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1-3
Koupil jsem si super foťák a fotím stále jen na automat. :-( Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to. Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!


Cena: 5950 Kč

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1
Mám nový foťák nebo fotím stále na automat. Chci mít fotku perfektně ostrou, a to i při focení pohybu. Jdu na kurz Tlačítko po tlačítku 1!

Cena: 2200 Kč

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 2

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 2
Mám za sebou kurz Tlačítko po tlačítku 1. Chci se naučit parádně rozostřit pozadí, naučit se fotit s interním bleskem, aby na fotce nebyl poznat. Chci na Tlačítko 2!

Cena: 2200 Kč

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 3

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 3
Mám za sebou kurz tlačítko po tlačítku 1 a 2 a chci se naučit fotit v plně manuálním režimu ve formátu RAW. Přitom zvládnout protisvětlo a šero! Chci na Tlačítko 3!

Cena: 2200 Kč

Kurz kreativní fotografie

MÍRNĚ POKROČILÝ / 30H+VERNISÁŽ
Už mám všechna tlačítka v merku, ale pořád toho nemám dost. V tomto kurzu se za 15 setkání naučím všechno, co mě napadne a ještě se u toho budu skvěle bavit!

Cena: 6200 Kč

Kurz kreativní fotografie II.

STŘEDNĚ POKROČILÝ/30h+vernisáž Kurz kreativní fotografie II.
Absolvoval jsem Kurz kreativní fotografie a chci se ve focení stále zlepšovat a setkávat se zase každý týden s partou foto kamarádů.

Cena: 6200 Kč

Letní kurz kreativní fotografie

MÍRNĚ POKROČILÝ / TÝDENNÍ KURZ Letní kurz kreativní fotografie
Mám za s sebou základní kurzy tlačítko 1-3 a chci umět parádní kreativní techniky a ještě k tomu během jednoho týdne. V tomto kurzu se naučím vše, co potřebuji.

Cena: 6200 Kč

TO na těch horách

WORKSHOP / 6h. / Středně pokr. TO na těch horách
Jaké je vhodné nastavení pro krajinu, jaké pro detail s krásnou krajinou v pozadí? A co barvy? Co to je zlatá a modrá hodina a proč není dobré fotit krajinu v pravé poledne?

Cena: 1650 Kč

Fešn v Nové Karolině

Nový termín již brzy! Fešn v Nové Karolině
Vyzkoušej si focení se dvěma profesionálními modelkami. To vše za asistence lektorky, která je připravena ti pomoct s jakoukoliv patálií. Za čtyři hodiny si vyzkoušíš různá...


Cena: 1650 Kč

Fotíme OČEKÁVÁNÍ na zámku

WORKSHOP / 4h. / Středně pokr. Fotíme OČEKÁVÁNÍ na zámku
Jedinečný podzimní těhu foto workshop je tu! Za čtyři hodiny si procvičím a ověřím své foto dovednosti na krásně nasvícených modelkách – těhulkách. Každá stejdž...

Cena: 1650 Kč

Kreativní portrét

6h / STŘEDNĚ POKROČILÝ Kreativní portrét
Pořád nevím, jak člověka nasvítit. Chci ho i zajímavě napózovat. Z jakého úhlu nejlépe fotit? Jak s modelkama komunikovat? Láká mě i ateliér.

Cena: 2900 Kč

I ♡ Lightroom (tutorial v ceně)

MÍRNĚ POKROČILÝ / 5H NOVINKA! I ♡ Lightroom (tutorial v ceně)
Mám skvělý foťák, ale fotím stále jen do jpegu. Dobře, někdy fotím i do RAWu, ale nevím, jak na úpravy. Je načase dostat z fotky maximum!

Cena: 1900 Kč

I ♡ Photoshop (tutorial v ceně)

MÍRNĚ POKROČILÝ / 5H NOVINKA! I ♡ Photoshop (tutorial v ceně)
Láká mě práce s Photoshopem, jeho nekonečné možnosti. Chci se naučit retušovat obličej a pracovat s barvami jako profesionál!

Cena: 2100 Kč

I ♡ Photoshop & Lightroom

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK DVOU KURZŮ I ♡ Photoshop & Lightroom
Nemůžu se pořád rozhodnout jestli Lightroom nebo Photoshop. Každý program je ale trošku na něco jiného. Vezmu oba, když jsou za lepší cenu.


Cena: 3900 Kč

Individuální kurz

ZAČÁTEČNÍK/POKROČILÝ Individuální kurz
Chci kurz, který bude vypadat přesně tak, jak budu chtít já! V čase, kdy se mi to hodí a klidně u mě doma nebo v práci. Napíšu přímo Honzovi a domluvím se s ním.


Cena: od 950 Kč / hod.

Darovat poukaz na kurz

Darovat poukaz na kurz
Nevím, jaký má ten, komu chci koupit dárek fotoaparát a zda je začátečník nebo pokročilý. Koupím mu raději dárkový poukaz, ať si vybere sám.