Dne 27.4. k nám zavítá světoznámý fotograf Robert Vano v rámci jeho workshopové tour po České Republice. Můžete se těšit na jeho nejpopulárnější workshop na téma portrét v přirozeném světle.

Kurz je koncipován pro 15 účastníků a je rozdělen na dvě části. Na dopolední (10:00 – 13:00) během které Vám Robert bude vyprávět jeho tipy a triky, seznámí vás s různými typy svícení, které používá, naučíte se rámovat a představí vám jeho techniku platinotypie. Po dopolední části následuje hodinová přestávka. A ve 14:00 startuje odpolední praktická část, kde si účastníci vše vyzkouší pod Robertovým dozorem na připravených modelkách z agentury FA FASHIONABLE, které připraví stylista Luděk Šmehlík. Celý workshop poté končí v 17:00 a v jeho závěru obdržíte certifikát.

Doporučujeme vlastní fotoaparát, nejlépe digitální, abyste mohli vidět své fotografie okamžitě. Objektivy jsou vhodné s ohniskem cca 50–100mm, využijete zde však i širší a delší ohniska (max do cca 200mm). Světelnost vítána! 🙂

Přihlášení na workshop je možné pouze emailem na vinduska.vojtech@gmail.com
Do předmětu emailu uveďte: Robert Vano, 27.4. MOJEFOTOŠKOLA. 

Cena: 3490 Kč

Na našem facebooku bude v neděli 7.4.  vyhlášena fotosoutěž o 1 lístek na tento workshop. Vítěze vybere sám Robert Vano.

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: