Mám skvělý foťák, ale fotím stále jen do JPEGu.
Fotím do bezztrátového formátu RAW, ale nevím, jak z něj dostat maximum.
Je načase začít využívat svoje stroje naplno! A to foťák i počítač!

V  pětihodinovém našlapaném kurzu se na počítači naučím jak ze svých RAWů dostat maximum. Jako nástroj mi k tomu poslouží nejoblíbenější konvertor na světě Adobe Lightroom. A v ceně dostanu i video tutorial, ze kterého můžu čerpat ještě dlouho po kurzu.

Co se na kurzu mimo jiné naučím?

• ze své fotky budu schopen doslova vykouzlit i zdánlivě ztracené informace
  • zachránit i na první pohled nepovedenou fotku
  • upravit expozici bez ztráty kvality snímku
  • jak si ve fotce pohrát se světlem
  • vytáhnout barvy, které potřebuji a naopak stáhnout ty, které na snímku nechci mít
  • pracovat s barevnou teplotou
  • dodat fotce šmrnc díky různým efektům
  • zvětšit dynamický rozsah fotky
  • snížit šum při vysokých citlivostech
  • naučí mě dodat fotce stále oblíbenější efekt starých analogových filmů
  • budu schopen vyretušovat základní nedostatky na pleti

Kurz je určen pro mě, pokud s Lightroomem teprve začínám. Je dobré mít za sebou kurzy Tlačítko po tlačítku 1-3.

Termíny jsou vypsány obvykle na PÁTEK v čase 15:30-20:30, nebo SOBOTA v čase 9:00-14:00 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků.

CO SI S SEBOU VZÍT NA KURZ?

• vlastní notebook s myší a nabíječkou
  • nainstalovaný Lightroom Classic CC – zkušební verze KE STAŽENÍ ZDE

Cena kurzu: 1900Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA – PRAHA – BRNO  –  BRATISLAVA

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: