Kurzy focení - Ostrava

SVATEBNÍ FOTODEN !!!

CELODENNÍ WORKSHOP

POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA!

SVATEBNÍ FOTODEN !!!
Zveme na FOTODEN, plný přednášek a focení! Součástí workshopu Sada Lightroom svatebních presetů a špičkové jídlo z rukou Gastro experta Davida Valíčka.

Robert Vano: Portrét

WORKSHOP / 6h. / Středně pokr. Robert Vano: Portrét
Dne 8.11. K nám již potřetí zavítá světoznámý fotograf Robert Vano. Můžete se těšit na jeho nejpopulárnější workshop na téma portrét v přirozeném světle.

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1-3

ZAČÁTEČNÍK / 3 DNY / NEJPRODÁVANĚJŠÍ! TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1-3
Koupil jsem si super foťák a fotím stále jen na automat. :-( Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to. Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!
Cena: 5950 Kč

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1
Mám nový foťák nebo fotím stále na automat. Chci mít fotku perfektně ostrou, a to i při focení pohybu. Jdu na kurz Tlačítko po tlačítku 1!

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 2

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 2
Mám za sebou kurz Tlačítko po tlačítku 1. Chci se naučit parádně rozostřit pozadí, naučit se fotit s interním bleskem, aby na fotce nebyl poznat. Chci na Tlačítko 2!

TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 3

ZAČÁTEČNÍK / 6h TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 3
Mám za sebou kurz tlačítko po tlačítku 1 a 2 a chci se naučit fotit v plně manuálním režimu ve formátu RAW. Přitom zvládnout protisvětlo a šero! Chci na Tlačítko 3!

Kurz kreativní fotografie

MÍRNĚ POKROČILÝ / 30H+VERNISÁŽ
Už mám všechna tlačítka v merku, ale pořád toho nemám dost. V tomto kurzu se za 15 setkání naučím všechno, co mě napadne a ještě se u toho budu skvěle bavit!

Kurz kreativní fotografie II.

STŘEDNĚ POKROČILÝ/30h+vernisáž Kurz kreativní fotografie II.
Absolvoval jsem Kurz kreativní fotografie a chci se ve focení stále zlepšovat a setkávat se zase každý týden s partou foto kamarádů.

Letní kurz kreativní fotografie

MÍRNĚ POKROČILÝ / TÝDENNÍ KURZ Letní kurz kreativní fotografie
Mám za s sebou základní kurzy tlačítko 1-3 a chci umět parádní kreativní techniky a ještě k tomu během jednoho týdne. V tomto kurzu se naučím vše, co potřebuji.

Fotím špičkově mobilem

4H / ZAČÁTEČNÍK Fotím špičkově mobilem
Kolem mě se pořád něco děje, ale foťák nemám. V tomhle kurzu se naučím, jak vyfotit tu nejšťavnatější fotku svým mobilem a následně ji dodat šmrnc super filtry.

Kreativní portrét

6h / STŘEDNĚ POKROČILÝ Kreativní portrét
Pořád nevím, jak člověka nasvítit. Chci ho i zajímavě napózovat. Z jakého úhlu nejlépe fotit? Jak s modelkama komunikovat? Láká mě i ateliér.

I ♡ Lightroom (tutorial v ceně)

MÍRNĚ POKROČILÝ / 5H NOVINKA! I ♡ Lightroom (tutorial v ceně)
Mám skvělý foťák, ale fotím stále jen do jpegu. Dobře, někdy fotím i do RAWu, ale nevím, jak na úpravy. Je načase dostat z fotky maximum!

I ♡ Photoshop (tutorial v ceně)

MÍRNĚ POKROČILÝ / 5H NOVINKA! I ♡ Photoshop (tutorial v ceně)
Láká mě práce s Photoshopem, jeho nekonečné možnosti. Chci se naučit retušovat obličej a pracovat s barvami jako profesionál!

I ♡ Photoshop & Lightroom

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK DVOU KURZŮ I ♡ Photoshop & Lightroom
Nemůžu se pořád rozhodnout jestli Lightroom nebo Photoshop. Každý program je ale trošku na něco jiného. Vezmu oba, když jsou za lepší cenu.
Cena: 3900 Kč

Individuální kurz

ZAČÁTEČNÍK/POKROČILÝ Individuální kurz
Chci kurz, který bude vypadat přesně tak, jak budu chtít já! V čase, kdy se mi to hodí a klidně u mě doma nebo v práci. Napíšu přímo Honzovi a domluvím se s ním.
Cena: od 950 Kč / hod.

Fešn v Nové Karolině

Nový termín již brzy! Fešn v Nové Karolině
Vyzkoušej si focení se dvěma profesionálními modelkami. To vše za asistence lektorky, která je připravena ti pomoct s jakoukoliv patálií. Za čtyři hodiny si vyzkoušíš různá...
Cena: 1650 Kč