fbpx

Chci kurz, který bude vypadat přesně tak, jak budu chtít já! V čase, kdy se mi to hodí a klidně i u mě doma nebo v práci. Napíšu přímo Honzovi a domluvím se s ním na podrobnostech.

Mám zájem o kurz ušitý na míru přímo mým potřebám. Individuální kurzu bude vypadat přesně tak, jak budu chtít já. Honza se zcela přizpůsobí mé úrovni fotografování, mému tempu učení i učebnímu stylu…

A součástí individuálního kurzu je i výukový e-book ušitý na míru přímo mě!

Za kolik?
Ostrava (tu jsme doma): 1200Kč/hod (minimální délka 2 hodiny)
Brno: 1400Kč/hod (minimální délka 6 hodin)
Praha: 1500Kč/hod (minimální délka 6 hodin)

Jiná města dle domluvy


REFERENCE:


„Ještě před několika týdny jsem na takovouto fotku ani nepomyslel. Fotil jsem automatem a spokojil se s kvalitou továrního nastavení… No a pak jsem poznal Honzu – výborného učitele s velkou dávkou citu vystihnout, co žák potřebuje – k nezaplacení!!!
Během dvou krátkých kurzů jsem se ve fotografii posunul o řádný kus dál… paráda… no řekněte…
Chcete-li se stejně jako já učit fotit, rád vám doporučuji Honzu a jeho projekt #Mojefotoškola – skupinově, individuálně, jakkoli. Naučíte se a navíc ušetříte čas, námahu, frustraci a hlavně uvidíte ihned výsledky, stejně jako já je vidím nejen v této fotce:“Pavel Ziegler, 16 hodinový individuální kurz v Hradčanech u Brna


Když jsem začínala s kurzem u Honzy, byla jsem začátečník každým coulem. Uměla jsem jen zapnout foťák, fotit na automat a fotky pak přetáhnout do počítače. Postupně jsme probrali jedno téma po druhém od nejzákladnějšího po pokročilé. Ke každé lekci mám dodnes podklady, ke kterým se mohu v případě potřeby vracet.
Po dokončení fotokurzu jsem si říkala, že nějaké ty základy konečně mám. Ale jakmile jsem se na dalším kurzu s konkrétním zaměřením setkala s profesionálními fotografy, kteří se focením už několik let živí, zjistila jsem, že ty základy jsou tedy dosti bytelné! Na rozdíl od zmiňovaných fotografů jsem už ovládala mnoho technik, na které si tam většina sáhla poprvé.

To, co se jiní učili léta samostudiem, mě Honza naučil za necelé čtyři měsíce a ještě k tomu mnoho věcí navíc! 

Michaela Peter, 40 hodinový individuální kurz v Ostravě


Učitelé individuálního kurzu:

Honza Kováč                   Kája Planková
       

    Nezávazná poptávka individuálního kurzu