fbpx

Honza Kováč
Individuální kurz, Kreativní portrét, Tlačítko po tlačítku, Kurz kreativní fotografie, I ♡ Photoshop, Fotím špičkově mobilem

 

Honza má od malička neutuchající touhu stále někoho něco učit. Jeho potřebou vždy bylo naučit okolí všechno, co sám umí. Stále sleduje moderní pedagogické trendy a vždy usiluje o to, aby učení bylo maximálně efektivní a srozumitelné pro každého. Myslí si o sobě, že má zvláštní dar rozpoznat a zaměřit se (nejen) ve výuce na ty nejpodstatnější záležitosti.

Vystudoval učitelství v Ostravě a jelikož mu studium skvěle šlo, složil i doktorát z hudební teorie. Od roku 2004 učí na Soukromé základní škole – PRIMAškola, kde se stará i o to, aby výuka dobře fungovala. Focení se učil především od amerického fotografa Bryana Petersona, a to z knížek i osobně na kurzu.

Jinak je také perfekcionista, nadšený fotograf, aktivní bubeník a amatérský barista.
Tady jsou jeho fotky.


Silvie Švecová
Tlačítko po tlačítku, Kurz kreativní fotografie, Fotím špičkově mobilem, Individuální kurz


Miluje spokojené lidi, děti, smích a hořkou čokoládu.
Řídí se heslem, že není problém bez řešení.

Fotí téměř vše, miluje detail a kreativitu a to i ve fotografii. Hledá možnosti a tipy pro „jiné“ fotografie pokud možno bez následných úprav v pc, bez hromady drahé techniky, vystačit si s tím, co má.

Nejen při fotografování je hračička, např. u jednoho květu tulipánu, kapky rosy vydrží i hodiny.

Plní sny sobě a tím i ostatním:
Její 1. sen byla rodina – splněno!
2. sen začala žít před cca 4 roky a to díky této fotoškole. Krásně se propojil se její koníček fotografování s učením fotografování!
Tady jsou její fotky.


Petra Petřeková
Fotíme děti v retro stylu

 

Petra je jednou z nejmladších foto podnikatelek v Česku. Svou cestu si však musela tvrdě vybojovat.

Zaměřuje se především na tématické pohádkové fotky dětí. V tomto žánru se stala mistrní v oboru. Její fotografie byly publikovány v prestižních tuzemských časopisech (např. Fotovideo), její fotky se opakovaně umisťují na předních místech ve fotografických soutežích a píší o ní i významné deníky (idnes). Petra patří mezi vůbec nejžádanější fotografky dětí v Moravskoslezském kraji.

Tady jsou její fotky.

 


Robert Vano
Portrét v přirozeném světle

 

Robert Vano je světoznámý fotograf s americkým pasem, slovenskými kořeny, maďarskými rodiči, nakonec zakotvil v Praze. V roce 1967 odešel jako devatenáctiletý do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy (Horst, Glaviano, Castel, Fallai), později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů ( Harpers Bazaar, Vogue, Elle, Cosmopolitan). Po roce 1989 se vrátil do Čech a zakotvil v Praze. Vydal několik fotografických publikací, vystavoval v New Yorku, Miláně, Londýně a Praze.

Tady jsou jeho fotky.

 

 


Marián Mrózek
Svatební workshop

Je svatební a portrétní fotograf. Má nafoceno více než 500 svateb.

Dlouhá léta pracoval v modelingové branži a je hrdý na to, že objevil jednu z nejlepších světových TOP modelek Petru Němcovou.
Občas si hraje na velkého DJ, jelikož hrává svatby a firemní večírky.
Je také nadšený kutil – vyrobí, opraví, postaví a poskládá takřka cokoliv.
V tuto chvíli se baví především výrobou a montáží fotovozíků.
Tady jsou jeho fotky.Karel Kita

Profesionální food fotografie, Kurz tvůrčí fotografie, Individuální food-styling workshopy

 

Je fotograf na plný úvazek specializující se na fotografii architektury a jídla. Přispíval  svou tvorbou do známých českých i zahraničních časopisů a publikací jako je FOOD, Gurmet, Apetit, Identity, Venkov a styl, Lidé a Země, a mnoho dalších. Díky svému sedmiletému působení v nakladatelsví Motivate Publishing v Dubaji  mimo jiné spolupracoval s několika významnými šéfkuchaři, kupříkladu s Gordonem Ramsayem z Velké Británie, který se pyšní patnácti michelinskými hvězdami. Působil také jako jeden z vyučujících v ateliéru fotografie na Fakultě umění Ostravské univerzity.
O food fotografii si myslí toto:
„Dobrá fotografie jídla by měla především mít schopnost vyvolat chuť k jídlu a lze to dokázat jen s výborně nasvícenou, nastylizovanou a komponovanou fotografií. Úplně jednoduché vytvořit takovou fotografii není, ale žádná velká věda také ne.“
Tady jsou jeho fotky.

 


Adam Parma
Profi video foťákem i mobilem

 

Pomocí on-line nástrojů pomáhá firmám a organizacím zviditelnit jejich značku, produkty a služby již více než 10 let. Přes 15 let také spolupracuje s Českou televizí jako scénárista, režisér, producent, moderátor i tlumočník. Vytvořil více než 500 audiovizuálních děl nejrůznějších žánrů pro státní instituce, vzdělávací organizace, společnosti a podniky. Je producentem a ředitelem produkční skupiny Film21. Podílel se na celé řadě on-line kampaní, zajišťuje mediální školení. Bohaté zkušenosti a know-how z více než 500 zakázek v ČR i zahraničí sdílí na svých školeních.
Tady jsou jeho videa.

 


Karolína Planková, asistentka, komunikace se zákazníky

 

 

Je původem rodačka z Ostravy, nyní občan malé vesničky Hnojník v podbeskydí a maminka na mateřské, která vždy funguje na 110 % a to né jen doma, ale i v práci.

Snaží se být druhým oporou, pomoct jim s čím se dá, prostě zařídit, zjistit, přeposlat, odpovědět, zavolat, obvolat.

Má ráda smích, cestování, hory,  fotografování a pevnou půdu pod nohama. Někdy je  však pěkně tvrdohlavá. 🙂

No… a za nic na světe by nevyměnila svou rodinu, přátelé a psa.

 

 

 


Paráda! Na kurzech se uvidím s lidmi z profi modelingové agentury

Luděk 

Vindy 

Alžběta 

Michaela  

Natálie 

Táňa  

Michal  

Vít 


CHCI S FOTOŠKOLOU SPOLUPRACOVAT, PROTOŽE:

suslogoLáká mě tato fotografická škola.
Umím dobře fotit.
Mám chuť své zkušenosti předávat dál.
Chci je předávat výjimečným způsobem a to pomocí nejmodernějších učitelských metod a postupů.
Chci se celkově zdokonalit v komunikaci s lidmi.
Chci pracovat tam, kde mou práci opravdu ocení a má odměna je závislá na mém výkonu.
Chci být součástí jejich týmu.
Mám pro ně nabídku spolupráce jiného typu.
Napíšu jim.