Honza Kováč
Individuální kurz, Kreativní portrét, Tlačítko po tlačítku, Kurz kreativní fotografie, I ♡ Photoshop, Fotím špičkově mobilem

Honza má od malička neutuchající touhu stále někoho něco učit. Jeho potřebou vždy bylo naučit okolí všechno, co sám umí. Stále sleduje moderní pedagogické trendy a vždy usiluje o to, aby učení bylo maximálně efektivní a srozumitelné pro každého. Myslí si o sobě, že má zvláštní dar rozpoznat a zaměřit se (nejen) ve výuce na ty nejpodstatnější záležitosti.

Vystudoval učitelství v Ostravě a jelikož mu studium skvěle šlo, složil i doktorát z hudební teorie. Od roku 2004 učí na Soukromé základní škole – PRIMAškola, kde se stará i o to, aby výuka dobře fungovala. Focení se učil především od amerického fotografa Bryana Petersona, a to z knížek i osobně na kurzu.

Jinak je také perfekcionista, nadšený fotograf, aktivní bubeník a amatérský barista.

Kája Planková
Tlačítko po tlačítku, Kurz kreativní fotografie, Fotím špičkově mobilem, Individuální kurz

Rodinná fotografka z Bruzovic u Frýdku-Místku, která si plní svůj sen tím, že se její práce stává i jejím koníčkem. Ve svých fotkách chce zachytit jedinečné a neopakovatelné okamžiky a přirozenost svých klientů a možná právě i proto je focení s ní jedna velká zábava. Je to také máma dvou malých dětí, takže dokáže improvizovat a vykouzlit úsměv i tam, kde se to zdá být nemožné.

Mimo fotografování má ráda procházky po beskydských kopcích, cestování a pevnou půdu pod nohama. Někdy je však pěkně tvrdohlavá a na vše si musí přijít sama. Snaží se však být druhým oporou a pomoct jim s čím se dá.

U nás ji zastihnete na kurzech jako lektorku, ale i zaslechnete v telefonu, protože právě ona je naší komunikační spojkou mezi našimi zákazníky a fotoškolou.

Tady jsou její fotky.

Petra Petřeková
Fotíme děti v retro stylu

Petra je jednou z nejmladších foto podnikatelek v Česku. Svou cestu si však musela tvrdě vybojovat.

Zaměřuje se především na tématické pohádkové fotky dětí. V tomto žánru se stala mistrní v oboru. Její fotografie byly publikovány v prestižních tuzemských časopisech (např. Fotovideo), její fotky se opakovaně umisťují na předních místech ve fotografických soutežích a píší o ní i významné deníky (idnes). Petra patří mezi vůbec nejžádanější fotografky dětí v Moravskoslezském kraji.

Tady jsou její fotky.

Robert Vano
Portrét v přirozeném světle

Robert Vano je světoznámý fotograf s americkým pasem, slovenskými kořeny, maďarskými rodiči, nakonec zakotvil v Praze. V roce 1967 odešel jako devatenáctiletý do USA. Pracoval jako kadeřník, vizážista, maskér a asistent pro fotografy módy (Horst, Glaviano, Castel, Fallai), později se prosadil jako fotograf světových módních časopisů ( Harpers Bazaar, Vogue, Elle, Cosmopolitan). Po roce 1989 se vrátil do Čech a zakotvil v Praze. Vydal několik fotografických publikací, vystavoval v New Yorku, Miláně, Londýně a Praze.

Marián Mrózek
Svatební workshop

Je svatební a portrétní fotograf. Má nafoceno více než 500 svateb.

Dlouhá léta pracoval v modelingové branži a je hrdý na to, že objevil jednu z nejlepších světových TOP modelek Petru Němcovou.
Občas si hraje na velkého DJ, jelikož hrává svatby a firemní večírky.
Je také nadšený kutil – vyrobí, opraví, postaví a poskládá takřka cokoliv.
V tuto chvíli se baví především výrobou a montáží fotovozíků.

Karel Kita

Profesionální food fotografie, Kurz tvůrčí fotografie, Individuální food-styling workshopy

Je fotograf na plný úvazek specializující se na fotografii architektury a jídla. Přispíval  svou tvorbou do známých českých i zahraničních časopisů a publikací jako je FOOD, Gurmet, Apetit, Identity, Venkov a styl, Lidé a Země, a mnoho dalších. Díky svému sedmiletému působení v nakladatelsví Motivate Publishing v Dubaji  mimo jiné spolupracoval s několika významnými šéfkuchaři, kupříkladu s Gordonem Ramsayem z Velké Británie, který se pyšní patnácti michelinskými hvězdami. Působil také jako jeden z vyučujících v ateliéru fotografie na Fakultě umění Ostravské univerzity.
O food fotografii si myslí toto:
„Dobrá fotografie jídla by měla především mít schopnost vyvolat chuť k jídlu a lze to dokázat jen s výborně nasvícenou, nastylizovanou a komponovanou fotografií. Úplně jednoduché vytvořit takovou fotografii není, ale žádná velká věda také ne.“

Adam Parma
Profi video foťákem i mobilem

Pomocí on-line nástrojů pomáhá firmám a organizacím zviditelnit jejich značku, produkty a služby již více než 10 let. Přes 15 let také spolupracuje s Českou televizí jako scénárista, režisér, producent, moderátor i tlumočník. Vytvořil více než 500 audiovizuálních děl nejrůznějších žánrů pro státní instituce, vzdělávací organizace, společnosti a podniky. Je producentem a ředitelem produkční skupiny Film21. Podílel se na celé řadě on-line kampaní, zajišťuje mediální školení. Bohaté zkušenosti a know-how z více než 500 zakázek v ČR i zahraničí sdílí na svých školeních.
Tady jsou jeho videa.

Paráda! Na kurzech se uvidím s lidmi z profi modelingové agentury

Luděk

Vindy

Alžběta

Michaela

Natálie

Táňa

Michal

Vít

CHCI S FOTOŠKOLOU SPOLUPRACOVAT, PROTOŽE:

suslogoLáká mě tato fotografická škola.
Umím dobře fotit.
Mám chuť své zkušenosti předávat dál.
Chci je předávat výjimečným způsobem a to pomocí nejmodernějších učitelských metod a postupů.
Chci se celkově zdokonalit v komunikaci s lidmi.
Chci pracovat tam, kde mou práci opravdu ocení a má odměna je závislá na mém výkonu.
Chci být součástí jejich týmu.
Mám pro ně nabídku spolupráce jiného typu.
Napíšu jim.