Jeden z nejžádanějších moravských fashion fotografů Jiří Matýsek vám ve svém workshopu prozradí své finty a kouzla k pořízení kvalitní módní fotografie. Jirka je mistr svého řemesla, pravidelně fotí pro známé společnosti luxusní kalendáře.

Struktura kurzu:
První část (cca 1 hodina): Teoretický úvod
Druhá část (cca 5 hodin): Ukázky a demonstrace různých způsobů svícení na modelce, práce s pózou, focení účastníků za asistence lektora, to vše v prostoru ATELIÉRU.
Třetí část: Retušování a úprava fashion fotek – ukázka v programu Photoshop a Lightroom – dostanou kurzisté ve formě video záznamu

Co se na kurzu mimo jiné naučím:

• focení ve fashion stylu
  • svícení podle Jiřího Matýska
  • pokročilé retušovací techniky pro fashion fotografii

Součástí kurzu je pak i videozáznam s retušovacím postupem Jiřího Matýska. Styling modelek bude mít na starost nejlepší ostravský stylista Luděk Šmehlík z FA-FASHIONABLE.

Co se na kurzu nenaučím: fotit akt

Kurz je určený pro mě, pokud umím fotit v polomanuálních režimech priority clony a času, ale i v plně manuálním režimu M a chci se věnovat focení fashion.

Kurz se koná v pátek v čase 16:00–22:00 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků.

CO SI S SEBOU VZÍT NA KURZ?

• zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem a pevný světlený portrétní objektiv (50 – APSC/ 85 Full frame)
  • 2 plně nabité baterie + nabíječku
  • notebook
  • prázdnou kartu
  • něco na poznámky
  • vlastní přezutí

Cena kurzu: 3 487 Kč
V ceně kurzu je bezedný kávový a čajový kelímek. A součástí kurzu bude i video postupu retušování Jirky Matýska, které účastníci dostanou po kurzu.

KURZ PROBÍHÁ NA TOMTO MÍSTĚ:

OSTRAVA

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat bezplatně min. 10 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 7 dní předem, ale bude mě to stát už 1500 Kč navíc. Pokud kurz zruším 6 a méně dnů předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které se domlouvají dlouho předem a jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

Můj učitel: Jiří Matýsek a Honza Kováč

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

Další fotografie a videa najdete NA INSTAGRAMU JIŘÍHO MATÝSKA.

Ukázka retuše Jiřího Matýska:

Backstage z focení kalendáře Pro Hyundai:

Přečtěte si reference účastníků:

NEBO ZDE NA FACEBOOKU:

TERMÍNY: