Láká mě práce s Photoshopem, ale bojím se, že sám se v programu ztratím.
Mám pocit, že někdy na něco kliknu a už to nejde vrátit zpět a celý program je najednou jako začarovaný.

Photoshop je nejlepší program na úpravu fotek na světě. Někteří s nadsázkou tvrdí, že je to vlastně jediný pořádný program na fotky. I největší profíci však využívají jen asi 20 procent jeho funkcí. A v tom je právě zakopaný pes. Photoshop má tolik funkcí, že je asi nejsložitější objevit ty, které jsou na základní úpravy nejdůležitější. Na kurzu kurzu mi ukážou jeho 10 nejdůležitějších funkcí, které si sám také vyzkouším pod vedením lektora, který mi bude neustále k dispozici. A v ceně dostanu i video tutorial, ze kterého můžu čerpat ještě dlouho po kurzu.

Co se na kurzu mimo jiné naučím?

• v prostředí Adobe Photoshop se po kurzu budu cítit jako doma
  • konečně pochopím ty zapeklité vrstymasky 🙂
  • osvětlí mi záhady křivek
  • budu záplatovat „ostošest“
  • potykám si s nástrojem razítko
  • štětec už mi nebude cizí
  • kamarádům i modelkám budu umět odstranit všechny pupínky, zjemním jim vráskykruhy pod očima a budu je umět udělat štíhlejší  a pokud mě naštvou, tak i tlustější 🙂
  • naučí mě skvělou fintu, jak malovat světlem
  • naučím se měnit barvy ve fotce
  • ukážou mi pluginy skvělých barevných efektů, za které nepřiplatím ani kačku navíc

Kurz je určen pro mě, pokud s Photoshopem teprve začínám a chci se naučit pracovat s jeho nejdůležitějšími funkcemi jako profíkJe dobré mít za sebou kurzy Tlačítko po tlačítku 1-3 a Základy Adobe Lightroom.

Termín kurzu je obvykle v PÁTEK v čase 15:30-20:30 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků.

CO SI S SEBOU VZÍT NA KURZ?

• vlastní notebook s myší a nabíječkou
  • nainstalovaný Photoshop CC – zkušební verze KE STAŽENÍ ZDE

Cena kurzu: 2100Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA – PRAHA – BRNO

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: