Mám nový foťák nebo fotím jen na automat 🙁
Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to-
Připadá mi, že návod k mému fotoaparátu je psaný čínsky!

Ve vyšperkovaném trojdílném kurzu Tlačítko po tlačítku se naučím přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Můj foťák  bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzu se o mě postarají učitelé, kterým záleží především na tom, ať se naučím to, co se naučit chci.

Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Úplně polopatě mi budou vysvětleny základní pravidla fotky tak, že si je zapamatuju na celý život. Čeká mě spousta praktických tipů a triků, abych ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše si také vyzkouším na krásné modelce.

 

CO SE  V DRUHÉM DÍLU KURZU MIMO JINÉ NAUČÍM?

1. Ovládat svůj foťák a rozumět nejdůležitějším tlačítkům na tvém foťáku

2. Fotit v polomanuálním expozičním režimu A (Av), což ti umožní mít perfektně pod kontrolou CLONU.
Proč je to důležité? Kvůli možnosti rozmazat pozadí za portrétem!

3. Dokonale pochopím expoziční trojku ISO – ČAS – CLONA a vzájemné vztahy mezi nimi tak, že budu schopný fotit i analogovým foťákem na film.

4. Naučím se parádně rozmazat pozadí za portrétem.

5. Naučím se fotit s vestavěným bleskem uvnitř i venku tak, že na snímku nebude poznat a jen lehce prozáří obličej a dodá jiskru do očí.

6. Naučím se nastavit a kontrolovat barevnou teplotu fotky.

Všechno mi vysvětlí naprosto polopatě ve skupině maximálně 8 lidí. Focení si vyzkouším na krásné modelce nebo modelovi. Při počtu 7-8 účastníků mi zajistí hned dva modely, aby se mi fotilo lépe.

Výběr modelů a modelek, kteří chodí pózovat na kurzy:


Kurz je pro mě, pokud jsem již absolvoval kurz Tlačítko po tlačítku 1 nebo starší kurz Seznámení s prvními tlačítky. Je to druhá část třídenního kurzu Tlačítko po tlačítku.

Termíny jsou vypsány obvykle na SOBOTY v čase 9:00-16:00 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků. V poledne si dám přestávku a půjdu společně s jinými účastníky na oběd  do nedaleké restaurace (není v ceně kurzu, protože někdo má jídlo s sebou).

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

CO SI S SEBOU VEZMU NA KURZ?

  • jakoukoliv zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem alespoň se základním objektivem, ideální pro rozmazání pozadí však bude pevná padesátka nebo jiný objektiv s vysokou světelností
  • plně nabitou baterku a nabíječku
  • prázdnou kartu – alespoň na 500 fotek
  • vlastní přezutí
  • v případě zimy teplé oblečení a obutí na ven, pokud neprší, nesněží nebo není mínus, fotí se i venku

 

Cena kurzu: 2200Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)


Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA – PRAHA – BRNO

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: