fbpx

Reference

Zuza: Super kurz, úžasní lektoři a krásné modelky. Mohu jen doporučit, díky skvělému přístupu a profesionálnímu jednání konečné umím použít něco jiného než automat. Díky za zkušenosti a parádní den. Snad se brzo dostanu na další kurz. Ostatním mohu jen doporučit.

Veronika: Profesionální, ale zároveň kamarádský přístup pana fotografa, zkušeného lektora. Velice příjemně, nápaditě a naučně strávený den. Doporučuji všem začátečníkům fotografům.

Lenka: „Konečně kurz, kde mě naučili používat můj fotoaparát! Už chápu, co znamenají všechna ta neznámá čísla (clonové číslo, čas, ISO), jak je nastavit, aby výsledek vůbec za něco stál. Během celého kurzu jsem nepustila fotoaparát z ruky, neustále jsem zkoušela různá nastavení a měla jsem pocit, že je to taková hra. Lektor byl velice pozorný, upozorňoval nás na chyby, dával nám různé rady a tipy. Velice příjemné a přátelské prostředí poskytovalo skvělé zázemí pro výuku. Pokud máte zájem o nějaký kurz focení, toto je jasná volba.“

Tereza: Tento kurz byl prostě perfektní. Do teď jsem fotila jen na automat, od kurzu už na automat nikdy nepřepnu. Honza, Luboš i obě modelky byli úžasní a moc ochotní. Informace byly podány srozumitelně i pro laika jako jsem já. Parádní den strávený v super společnosti. Teď už jen trénovat a fotit. Za sebe mohu jedině doporučit! Děkuji!

Petra: Na kurzu jsem byla už podruhé, a opět jsem velmi spokojená!! Za tu dobu, co kurzy Honza pořádá, vychytal všechny mouchy a kurzu není absolutně co vytknout. Navíc je Honza skvělý učitel a moc sympatický a milý člověk, výborný byl i asistent a modelky. Děkuji za příjmeně a užitěčně strávený čas.

Míla: Super fotografický kurz pro začátečníky i mírně pokročilé. Byl jsem překvapen přístupem vedení kurzu. Je vidět, že už s těmito kurzy má Honza velké zkušenosti, které pořád zdokonaluje. Na automat, na který se fotil s moji zrcadlovkou odjakživa, mohu po jedné sobotě zapomenout. Díky!

Hlinkova: Na kurz jsem se moc těšila a opravdu splnil moje očekávání. Honza byl příjemný školitel a všechny základní vědomosti o focení, které nám předal byly dobře srozumitelné i pro úplné lajky, takže jsem si z kurzu odnesla snad maximum. Doporučuji všem začátečníkům, kteří fotí na automat

Kubidany: Fotokurz Tlačítko po tlačítku 1 mohu vřele doporučit všem, co se chtějí naučit ovládat svou zrcadlovku na jiný program než AUTO a P. Přátelská domácí atmosféra a nápomocní lektoři vždy rádi poradí, když něco nemůžete najít (v mém případě toho bylo docela dost, hold zrcadlovka darem a bez návodu).

Lenka: Kurz Tlačítko po tlačítku I. splnil mé očekávání – jak ovládat svou zrcadlovku jinak, než v režimu AUTO a k čemu slouží ta spousta tlačítek a funkcí. Spousta informací, teorie vyzkoušena focením nejen v ateliéru, ale i venku. Sympatický a trpělivý lektor, fotograf Honza, příjemné prostředí. Kurz doporučuji.

Houdkova: Skvělý kurz, kde Vás opravdu něco naučí. Pro všechny kteří se chtějí pohnout směrem kupředu z funkce Automat do Manuálního režimu. Skvělý a trpělivý lektor! Za mně mu přiděluji 150%

Vlag: Kurz předčil má očekávání. Byla jsem úplný začátečník a nyní si troufám říct, že k „AUTO“ už se na mém fotoaparátu nevrátím! Lektor velmi trplivělivý a ochotný… okamžité využití toho o čem mluvíme v praxi!

Pytrysek: Kurz tlačítko po tlačítku I je perfektní, atmosféra byla přátelská a uvolněná. Lektor byl super a poskytnul hodně informací o mé zrcadlovce a jak ji ovládat. Každopádně vřele doporučuji.

Verča: Skvělý kurz pro začátečníky i pokročilé. Naučila jsem se ovládat svůj nový fotoaparát NIKON. Před kurzem jsem fotila jen v režimu Auto. Teď dokážu fotit i v jiném režimu a režim Auto nepoužívám. Prostředí příjemné. Honza je sympatický fotograf a učitel, který se vším pomůže. Všem kurz doporučuji.

Tomáš: Fotokurz Tlačítko po tlačítku I. byl veden velmi profesionálními lektory, kteří dokázali vše srozumitelně vysvětlit a zároveň vytvořit příjemnou a kreativní atmosféru. Veškerou teorii jsme si hned mohli ověřit v praxi. Ke kvalitě fotek přispěla také modelka. Kromě utřídění teoretických znalostí načtených z literatury jsem si z kurzu odnesl spoustu nových poznatků, které jsem se dosud nikde nedočetl. Sečteno a podtrženo, kurz bych doporučil všem, kteří chtějí přestat používat jen režim AUTO a začít opravdu fotit.

Silvie: Skvělý lidský individuální přístup k začátečníkům, jasná a srozumitelná vysvětlení, foto v praxi.

Petra: Máte zrcadlovku a nevíte vůbec nic, takže fotíte na „A“? Běžte k Honzovi! Skvěle vysvětlí teorii a nepřestane, dokud ji nepochopíte. Nejlepší je, že na kurzu Tlačítko po tlačítku I. si nové informace ihned vyzkoušíte v praxi. Modelky Terezka s Aničkou jsou velmi milé a trpělivé a navíc jsme se perfektně bavili. Jsem maximálně spokojena a těším se na Tlačítko po tlačítku II.! DÍKY!!!

Lenka: Kurz byl super Pan instruktor se nám maximálně věnoval a vše vysvětloval srozumitelným jazykem. Měli jsme možnost vyzkoušet si focení jak v ateliéru tak v exteriéru s modelkami- tím pádem jsme mohli hned použít nově nabité informace v praxi.

Jana: Individuální přístup, vstřícnost, žádná zbytečná teorie, ale vše vysvětlováno přímo v praxi. Výborný kurz pro všechny, kteří se chtějí za jeden den naučit vše podstatné, aby dokázali udělat krásnou fotku.

Jana: Pro mne naprosto dokonalý kurz s profesionálem a super partou. Doporučuji všem, kteří váhají!!!!Stojí to za to!!!!! Tento kurz byl pro mne velkým přínosem, velké díky Honzovi – lektorovi, který nám dokázal vysvětlit vše potřebné a pro všechny! Taky díky krásné modelce, která taktéž měla s námi trpělivost. PS: Už nemačkám jen „automat“

Petra: Maximálně nabitý den informacemi, praxí a ponaučením. Příjemné prostředí, profesionální lektor a srozumitelné vysvětlení všech dotazů. Po tomto kurzu nejsem o jeden krok, ale aspoň o deset blíže k profesionálnějším fotografiím. Moc děkuji.

Pavlína: Máš doma zrcadlovku a fotíš na automat? Určitě se neboj přihlásit na kurz TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU. Lektor Honza vše maximálně jednoduše vysvětlil, volil interaktivní přístup, navodil pohodovou, uvolněnou atmosféru a vše šlo skvěle. Kurz opravdu předčil moje očekávání. Upřímně – nebudu už fotit na automat.:-) Moc děkuji Honzovi, ještě jednou. Pavlína

Robert: Kurz byl super, nikdy mě nebavilo focení více než teď. Super kolektiv super Honza! Dik za jeho nervy Už teď se těším na tlačitka 2. Co je to vubec automat??

Ladislav: Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí naučit využít svoji zrcadlovku naplno. Skvělý lektor i prostředí. Vřele doporučuji.

DALŠÍ REFERENCE