fbpx

Začíná naše celoroční fotosoutěž na Facebooku!

  10.1.2018: Skvělá zpráva pro všechny nadšence fotosoutěží! Od ledna do prosince máš možnost soutěžit o NEJLEPŠÍ FOTOGRAFII daného měsíce. Najdeš zde téma pro každý měsíc zvlášť a nejlepší fotku z každého měsíce umístíme na týden jako úvodní fotku naší FB fanpage. Na konci roku budeme mít tedy 12 nejlepších fotografií, ze kterých se poté vytvoří kalendář na rok 2019!

  Každý, kdo vyhraje v daném měsíci, dostane navíc svůj vlastní kalendář jako odměnu.

  Podmínky soutěže:

  • Začátkem každého měsíce připomeneme na facebooku příspěvkem téma a datum, do kterého můžete pod tento příspěvek vkládat svou fotografii. Ze všech obrázků pak porota složená z lektorů fotoškoly vybere pomocí bodového hodnocení tu nejlepší fotku. Tu pak umístíme na první týden v dalším měsíci jako úvodní fotografii na našem Facebooku. Všechny zaslané fotografie také vystavíme do alba pod konkrétním tématem. Fotky zaslané po termínu nebudou zařazeny do soutěže.
  • Fotografie musí být orientována na šířku a mít na facebooku rozlišení nejméně 1920 pixelů u delší strany. Aby se poté fotka dala kvalitně tisknout do kalendáře, je třeba ji mít však také uloženou alespoň v rozlišení 3000 pixelů pro delší stranu.
  • Zúčastnit se mohou pouze fotografové s vlastními pracemi. Pokud se zjistí, že dílo není vaše, bude automaticky diskvalifikováno.
  • Taktéž budou vyřazeny fotografie, které nebudou odpovídat danému tématu. Tzn. v kategorii „červená“ fotografie bez jakéhokoli červeného prvku, fotka zvířete v kategorii „dětská hravost“ apod.
  • Soutěž o fotku s nejvíce lajky: Během celého roku bude probíhat také soutěž o fotku, která získá od fanoušků nejvíce lajků. Autor této fotografie získá poukaz na kurzy nebo fotografování v hodnotě 3000Kč.

  Těšíme se na vaše mistrovská díla a přejeme dobré světlo při focení!


  Foto: Halina Bartoníková, studentka právě probíhajícího Kurzu kreativní fotografie