fbpx

Výstava fotografii studentů Kurzu kreativní fotografie

  Kurz kreativní fotografie je zakončen vernisáží s výstavou a tentokrát i se  soutěží o náš kurz  Tlačítko po tlačítku dle vlastního výběru, druhé místo získá 50% a třetí 25% slevu také na tento kurz!

  Vernisáž proběhne 13.9.2019 od 17hod v CrossCafe na Zámecké ulici v Ostravě za účasti všech studentů a svým zpěvem ji doprovodí Johana Pavlíková.

  Soutěž bude probíhat do konce října. Jak se ji zúčastnit? Stačí zajít do této kavárny, prohlédnout si fotografie a do nádobky k tomu určené vložit lísteček s číslem fotografie a svým emailem, který bude použít pouze k oznámení případné výhry.

  Fotografie vystavují studenti, kteří si prošli 15lekcemi po 2 hodinách od letošního února. A zde je ochutnávka.

  Adam Priechodský

  Chtěl by ses taky naučit toto a ještě mnohem víc? Poznat nové fotografické nadšence, sdílet s nimi čas a i si  povídat na společné téma?

  Přihlas se k nám na Kurz kreativní techniky. Více informací najdeš v záložce Kurzy. Těšíme se!