fbpx

Výsledky soutěže – VODA

  Je vidět, že voda je všude, v různých podobách od kapek, rosy, potůčků, rybníků,… přišlo nám mnoho nádherných fotografií a opět bylo těžké vybrat tu nej. Svou kreativní podobnou nás zaujala zelená smršť skvrnek ve vodě od Libuše Zabralové a tím získává 1. místo a její fotografie i místo v našem kalendáři.

  Byl to těžký boj s fotografií Barbary Velička, která tak získává 2. místo se svou vodou a jejím i odleskem ve vodě.

  Na třetím místě je kapičková klasika na listu v podání Míši Šťastné.

   

  Prosíme vítězku, aby nám zaslala svou fotografii v originální velikosti na silvie@mojefotoskola.cz

  Nezapomeňte, soutěžíme dál! Do 13.října máme téma Podzim. Fotografie vkládejte do komentářů pod příspěvkem s vyhlášením tohoto tématu na našem facebooku. Už teď se moc těšíme na vaši kreativitu v barevném vyjádření fotogenického podzimu! 🙂