fbpx

Výsledky soutěže – Srdce

  Srdce – symbol lásky.  Jsme moc rádi, že vaše soutěžní fotografie byly úplně různé, ať už klasické srdce, nebo srdce z kamínku, jablíček,… ale i srdíčka v přírodě, …. Mezi hodnocením lektorů, ale zvítězilo „obyčejné“ srdce na zámku od Báry, možná i tou nějakou symbolikou, ale i zpracováním, kompozicí, barvou,….

  Vítězná fotografie 1. místo Barbara Velička

  2. místo patří Hance Ledvinové, všichni jsme se shodli, být nožky miminka směrem k holčičce, je to fotografie vítězná, přesto nás moc zaujala a to nejen tvarem srdce, ale právě symbolikou, vždyť děti jsou naše největší srdce.


  A 3. místo patří Jirkovi Feldovi, nejen za skvěle zpracování, ale i za pohotovost mít foťák stále při ruce a téma vidět téměř všude. Tady je nejen srdce z vyteklého sýru, ale i jako láska k jídlu.

   

  Prosíme vítězku, aby nám zaslala svou fotografii v originální velikosti na silvie@mojefotoskola.cz

  Nezapomeňte, soutěžíme dál! Do 1. září máme téma Květ/y. Fotografie vkládejte do komentářů pod příspěvkem s vyhlášením tohoto tématu na našem facebooku. Už teď se moc těšíme na vaši kreativitu a sladkou chuť.