fbpx

Výsledky soutěže – Moje TOP fotografie

  Všechno jednou začíná a vše jednou končí.

  Stejně tak i tvorba našeho kalendáře pro rok 2020 z vašich fotografií. Posledním téma bylo dle vašeho gusta a na počtu přihlášených fotografíí to bylo hned poznat.

  Vítěz může být ale jen jeden a tím se stává fotografie od Lucie Hlobilová Bártová

  dalším v pořadí je fotografie Lucky Siprové

  a posledním jmenovaným bude Rudolf Baranovič

  Prosíme vítězku, aby nám zaslala svou fotografii v originální velikosti na silvie@mojefotoskola.cz

  Dalo by se říci, že už není v čem soutěžit. Ale POZOR! Soutěžíme dál a soutěžit budou všechny fotografie zaslané do této soutěže. Na našem facebooku se objeví album všech fotografii a ta, která nasbírá nejvíce „lajků“ přinese svému autorovi poukázku na kurzy, workshopy a jiné akce pořádané Mojefotoškolou v hodnotě 3000kč! Soutěž bude probíhat do 23. prosince 20,00hod.