Výsledky soutěže – LES

Zvolili jsme velmi široké téma a bylo to i na různorodosti vašich fotografií poznat. Jediná fotografie, která se v nezávislém hodnocení objevila téměř u všech lektorů byla obrácená fotografie lesa i s jeho odrazem a to od Dominiky Lednické, možná i proto, že kreativně fotografii otočila:-)

  1. 1.místo  Dominika Lednická

Další pořadí tentokráte neuvedeme, jelikož by nebylo fér vybírat z tolika žánrů ty jediné. Každému se líbí něco jiného. Rozhodli jsme se, že ale uvedeme pár, které nás něčím zaujali.

Svým nápadem fotografie od Hanky Síkorové

Vtipným vyjádřením téma les a kreativitě při tvoření fotografie Lenky Papežové

Jednoduchostí a lehkostí Petra Večerky

Takovou lesní krásnou klasikou mléčného potůčku Jiřího Felda

Lesními detaily Zuzany Kuncové

A nakonec nostalgickou mlhou Martiny Tůmové

Prosíme vítězku, aby nám zaslala svou fotografii v originální velikosti na silvie@mojefotoskola.cz

Nezapomeňte, soutěžíme dál! Do 4. srpna máme téma Sladký/á. Fotografie vkládejte do komentářů pod příspěvkem s vyhlášením tohoto tématu na našem facebooku. Už teď se moc těšíme na vaši kreativitu a sladkou chuť.