fbpx

Vítězné fotografie studentů Kurzu kreativní fotografie

   

  Konečně se studenti Kurzu kreativní fotografie z jara 2019 dočkali a už ví, která jejich fotografie se nejvíce líbila návštěvníkům kavárny Crosscafe v Ostravě na Zámecké ulici. Odměnou jim byl nejen krásný pocit, ale i odměny, které nám poskytl p. Seman v podobě dortu a poukázek. Tři vylosovaní hlasující získali kurz Tlačítko po tlačítko, popř. slevu na tento kurz. A teď už k vítězům.

  Vítěznou fotografii se stala fotografie číslo 3 od Jany Karasové a to s 32platnými hlasy.

  Druhé místo získala Libuše Zabralová s fotografií číslo 4 a to s 24 hlasy.

  Třetí místo a to velmi těsně získala fotografie číslo 5 od Jirky Felda s 16 hlasy.

   

  Celkem se zúčastnilo 141 hlasujících. Děkujeme všem za účast, Crosscafe nejen za ceny ale i možnost fotografie v jejich prostorách vystavit a Petrovi Večerkovi – také účastníku tohoto kurzu za momentky z vyhlášení.