fbpx

Vernisáž Kurzu kreativní fotografie Ostrava

    Je to tady!

    Další téměř půlrok uběhl jako voda a my jsme rádi, že vás můžeme pozvat na vernisáž studentů Kurzu kreativní fotografie, kde si budete moci nejen prohlédnout výsledné práce fotografů, ale i si s nimi popovídat, sdílet své pocit z jejich fotografií, ale i soutěžit o tu nejfotografii, která získá krásný dort, popř. poukázku na občerstvení v CrossCafe, ale i vy jako hlasující můžete vyhrát nejen slevu na naše kurzy, ale třeba i celý kurz Tlačítka po tlačítku dle vašeho výběru a třeba po jejich absolvování,……. budeme za čas zvát na vernisáž, kde bude ta vaše nejfotografie z tohoto kurzu. Jednou se začít musí. Vernisáž i následná výstava bude probíhat v CrossCafe na Zámecké ulici v Ostravě od 17hod.

    Během vernisáže nás bude hudbou i zpěvem doprovázet Johana Pavlíková. Jste srdečně zváni.