fbpx

Vernisáž fotografií studentů Kurzu kreativní fotografie

15 lekcí se učili, tvořili, byli kreativní, bavili se, fotili  a společně prožívali všechny fotografické radosti, starosti,….. a tak13. září mohla proběhnout třešinka na dortu – vernisáž a tím i zahájení jejich výstavy fotografií Kurzu kreativní fotografie.

Fotografové Jana Karasová a Petr Večerka nám  představili sebe navzájem a i studenty Báru Velička, Libu Zabralovou, Nikol Najvertovou, Kamila Dočkala, Jirku Felda, Adama Priechodského a Vítka Arťušenka a také jejich výslednou fotografii, která zdobí prostor kavárny CrossCafe v Ostravě na Zámecké ulici.

 

 

V průběhu této akce nám zazpívala a zahrála Johanka Pavlíková a ač mladičká, tak jí to zpívalo krásně a silně.

V průběhu výstavy návštěvníci této kavárny mohou soutěžit! V kavárně mimo dobré kávy a jiných dobrot jsou hlasovací lístky, díky kterým mi zjistíme, která fotografie se veřejnosti líbí nejvíce. Výherce získá dort kavárny CrossCafe a další slevové poukázky. A co může vyhrát hlasující? Nebyly bychom správná fotoškola, kdyby ne kurz a to hned jeden z naších Tlačítek po tlačítku dle vlastního výběru. Druhý vylosovaný 50% slevu a třetí 30%. Hlasujte do konce října.

Vyhlášení vítězů proběhne 22.11. v průběhu prozatím nezveřejněné aktivity opět v této kavárně CrossCafe, bližší informace již brzy.