fbpx

Vernisáž fotografií studentů Kurzu kreativní fotografie

    Každý Kurz kreativní fotografie je ukončen výstavou prací studentů, která je zahájená vernisáží. Nejinak tomu bude i teď. Díky karanténě máme posunutý termín, ale nic už nám snad nezabrání fotografie studentů ukázat. Po úspěšné výstavě v kavárně  CrossCafe  v Zámecké ulici v Ostravě jsme se rozhodli, že místo měnit nebudeme a opět budete mít možnost si fotografie v klidu prohlédnout s dobrou kávou a zákuskem a 3.7. od 18hodin i s jejich tvořiteli.

    Nebyli bychom to my, jako fotoškola a kavárna CrossCafe, kdybychom vám nenabídli opět nějakou soutěž.

    V kavárně mimo dobré kávy a jiných dobrot jsou hlasovací lístky, díky kterým mi zjistíme, která fotografie se veřejnosti líbí nejvíce. Výherce získá dort kavárny CrossCafe a další 2. a 3. místo slevové poukázky do této kavárny. A co může vyhrát hlasující? Nebyly bychom správná fotoškola, kdyby ne kurz a to hned jeden z naších Tlačítek po tlačítku dle vlastního výběru. Druhý vylosovaný 50% slevu a třetí 30%. Hlasujte do konce července.

    Vyhlášení vítězů proběhne v průběhu srpna v této kavárně CrossCafe, bližší informace již brzy.

    Měl bys zájem fotit nejen běžné fotografie? Poznat partu skvělých lidí zapálených focením? Koukni na Kurz kreativní fotografie —> zde . Líbí se ti to? Přihlas se, už v září začínáme!