fbpx

Tlačítko po tlačítku 3 V Ostravě

    Zprava: Karel, Jirka, Láďa, Bea a Martina to jsou noví fotografové, kteří zvládli poslední díl kurzu Tlačítko po tlačítku v Ostravě v sobotu 30.11.. Naučili se ovládat nejen téměř všechna tlačítka svého foťáku, ale fotit v manuálním režimu a být chytřejší než je foťák. Vědět, kdy a proč mít expozimetr v mínusu, jak fotit v protisvětle a jak nad ním vyzrát. Už ví, že správný fotograf se nepozná dle toho, že fotí na „manuál“, ale že ví, kdy který expoziční režim použít. Ví, jak se poprat s nedostatkem světla, už ví, jak mít krásný Vánoční stromeček a taky ví, kdy a jaký objektiv použít,….. a spoustu dalších věcí potřebných pro dokonalou fotografii.

    Chceš to umět také?

    Klikni zde pro více informací 🙂   https://www.mojefotoskola.cz/kurz/tlacitko-po-tlacitku-1-3/