fbpx

Tlačítko po tlačítku 3, tentokrát v Ostravě

    Dnes byl hlavní náplní manuální režim!  Pro spoustu lidí nepředstavitelný level při focení.  Používají automatické režimy, přednastavené jako makro, portrét, noční scenérie a spoustu dalších, co jejich foťáky nabízí. Přesto nejsou vždy se svými fotografiemi spokojeni.

    Naši studenti: Tomáš, Lenka, Maruška, Ĺuba, Hanka, Eliška, Aneta a Bára už mají tyto piktogramy na svém foťáku pěkně vyškrtané, protože už teď jsou mnohem chytřejší a ví, jak mít fotografii dokonalou.

    V dnešním kurzu, si zopakovali a pěkně sjednotili poznatky, kdy budou fotit v prioritě času a kdy v prioritě clony a kdy v manuálním režimu. Kdy budou a kdy naopak nebudou poslouchat expozimetry. Naučili se fotit v protisvětle a i v něm mít krásnou modrou oblohu a přitom v popředí mít krásně naexponovaný portrét nebo nějaký detail. Umí si poradit s focením v divadle, na koncertě a spoustu dalších věcí!

    Všechny tyto nové dovednosti vyzkoušeli prakticky na modelce Lucce a Dominikovi, kteří si také zatoužili naše pokročilé fotografy vyfotit.

    Tušíte, kde?