Umíme opravdu skvěle vysvětlovat a navíc nás to baví!

Šetříme ti čas a čteme za tebe SLOŽITÉ NÁVODY

Pomůžeme ti zorientovat se ve VŠECH TLAČÍTKÁCH na foťáku

Máme SKVĚLÉ REFERENCE a více než 1200 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Uděláme ti z focení ZÁŽITEK 🙂

—————–

Na jaký kurz jít, pokud s focením začínáš nebo jsi doposud fotil na AUTOMATIKU?

KURZ TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU 1

Tlačítko online

3 hodiny, 6 variant fotoaparátů
Koupil jsem si super foťák a fotím stále jen na automat. :-( Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to. Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!

Tlačítko po tlačítku

začátečník / celodenní / bestseller! TLAČÍTKO PO TLAČÍTKU

Mám nový foťák nebo fotím stále na automat. Chci fotit za jeden v plně manuálním režimu, sport i portrét!

Darovat poukaz na kurz

Nejlepší kurz jako dárek je ten, který si obdarovaný vybere sám!

Individuální foto kurz

ZAČÁTEČNÍK/POKROČILÝ Individuální kurz

Chci kurz, který bude vypadat přesně tak, jak budu chtít já a v čase, kdy se mi to hodí!

Cena: od 1100 Kč / hod.
Všechny kurzy

8
odborně proškolených lektorů, kteří se poctivě starají o vás fotografické „učně“

1150+
budoucích fotografů a nadšenců do fotografie, kterým již pomohly naše kurzy foecní

12 000+
rad a užitečných informací jsme již předali našim žákům na fotokurzech

A to ani nepočítáme, kolikrát už klapla spoušť fotoaparátů

500 000+
nafocených fotek. Ano, nejméně tolik fotografí již bylo vyfoceno během našich fotografických kurzů

Už od malička mám neutuchající touhu stále někoho něco učit. Mou potřebou vždy bylo naučit okolí takřka všechno, co sám umím. K vyučování focení mě v roce 2012 doslova přemluvila kamarádka Pavla, která v podstatě sama zorganizovala první půlroční fotokurz. Program fotografického kurzu jsme tenkrát vytvořili všichni společně a já jsem si uvědomil, že to byl vlastně hlavní důvod toho, že přicházeli další lidé, kteří se se mnou chtěli učit fotit. Od té doby jen v podstatě naslouchám vám – účastníkům kurzů. Jste to hlavně vy, kdo se spolupodílíte na vytváření workshopů a stále je svou zpětnou vazbou vylepšujete. Je to především vaše zásluha a přání, že z prvního kurzu focení pro mou kamarádku vznikla fotoškola s působností v celé republice.

Je to tedy vlastně VAŠE FOTOŠKOLA.
Jsem si toho dobře vědom a udělám vše pro to, aby to tak i nadále zůstalo.

Jan Kováč, zakladatel fotoškoly

více o Honzovi a jeho týmu