fbpx

Školní rok začíná!

    A to nejen v základních školách, ale i mateřských, středních, vysokých,……ale i naší fotoškole!

    Proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž o rodinné focení v našem ateliéru v Ostravě a udělat tak radost někomu dalšímu, nejen nám lektorům, kteří se na vás na kurzech těšíme.

    Co je pro výhru potřeba udělat?

    Pro začátek stačí vložit na facebooku naší fotoškoly „Mojefotoškola“ fotografii školáčka, školáka,….. do komentářů pod článkem s vyhlášením této soutěže. Je jedno zda bude vyfocená mobilem, kompaktem, zrcadlovkou,… a je úplně jedno, kde byla pořízená a to do 4. září 23,59hod. Jelikož hodnotit nebudeme my, lektoři, ale vy, tak pro fér podmínky vytvoříme ze zaslaných fotografií album, ve kterém bude probíhat hlasování. Fotografie, která získá do konce září nejvíce lajků, vyhrává rodinné focení cca 45min v ateliéru v DOV Ostravě, termín dle domluvy – nejpravděpodobněji během vánočního fotografování. Tak neváhejte a foťte, budete mít pěknou památku, ale třeba i fotografování zdarma!