fbpx

Šeřík, stihli jste ho?

Tento rok nám tam všechno kvetlo dřív než mělo. Šeřík je jeden z těch květů, na který se těší každý rok každý jeden fotograf. Je to vděčný objekt na focení makro fotografií i jako pozadí samotných fotografií, například u portrétů, pokud nechceme mít jednolité zelené pozadí. Skvěle se hodí i jako doplněk k focení. Či už jako kytice, čelenka nebo pro šikovnější i celý kus oděvu, například sukně nebo top. Tento rok nám sice moc počasíčko nepřeje, ale pár slunečních dní se přece jenom našlo. Pochlub se jak se ti dařilo v šeříku, i bez něj. A pokud by tě zajímalo jak na této fotografie stačí se jednoduše přihlásit do jednoho z našich fotokurzů Tlačítko po tlačítku. Naučíme tě správnou kompozici ale i práci s modelkou, nebo s jakoukoli jinou osobou, která ti bude objektem. A veř, že to se vždy hodí.