fbpx

Filipec: Tento kurz vřele doporučuji všem, kteří chtějí mít krásné fotky, mají radost z focení. Honza vše perfektně vysvětlil, naučil, celý den probíhal velmi příjemně, atmosféra byla skvělá, kolektiv úžasný. Každý na tomto kurzu si přišel na „své“ a pro mnohé z nás bylo příjemné zjištění, jak krásně se dají tvořit fotky jinak než na „automat“. Tímto bych chtěla moc poděkovat, že jsem mohla mít tu příležitost zúčastnit se tohoto kurzu, poznat nové lidi a skvělého lektora. Ještě jednou velké díky.

Karel: Úžasný přístup. Velmi přínosné jak pro pokročilé tak pro začátečníky. Spousta praktických rad bez kterých se při focení zrcadlovkou neobejdete. Díky moc!

Kateřina: Kurz byl dárek pro taťku a velice se líbil. Ocenil především přístup lektora, který jasně vysvětlil, jak zavádět teorii do praxe. Tempo výuky bylo přizpůsobeno skupině účastníků a celková atmosféra mezi účastníky byla přátelská. Samozřejmě ocenil i zajištění dostatečného pitného režimu

Monika: Parádní fotokurz!!! Posunul moje focení o level výš!!! Maximálni spokojenost!!! Pochopí i úplný amatér, zkušenější posune dál. Spousta užitečných rad uvedených do praxe!! Vřele doporučuji!!

Hana: Já taky chci Honzovi poděkovat za perfektně strávený den s Nikonem a partou stejně naladěných lidí. Zjistila jsem spoustu věci co můj přístroj dokáže a velmi srozumitelným způsobem! Teť to všechno uvést do praxe! A jak píše Mirka dostat se k modelce (mimochodem velmi krásné a úžasně trpělivě- na mě mířit 10 foťáků tak rychle uteču) přes 8 chlapů skoro nadlidský výkon

Hoder: Praktický přístup lektora z důrazem na využití možnosti zrcadlovky. Velmi dobrá domluva při rezervaci, velmi dobrá lokalita, dobré prostředí. Možnost následných kurzů.

Imryskovak: Vystupovani fotografa, cenne rady

Robert: Kurz byl veden vyčerpávajícím způsobem, během jednoho dne byly vysvětleny všechny základní pojmy a vysvětleny možnosti, které skýtá fotoaparát. I přesto, že základy expozice mi byly známy, dozvěděla jsem se řadu zajímavých věcí a ocenila konkrétní rady. Byl to výborně strávený den a mohu kurz jen doporučit.

Michael: vše bylo super Tento kurz byl velice zábavný a poučný získal sem velmi užitečné nové zkušenosti díky kterým se mohu zlepšit ve focení svou zrcadlovkou. Všem co začínají nebo už nějakou dobu fotí a učí se sami bych tento kurz doporučil. A myslím že těm naším povedeným fotkám z velké části pomohla naše krasná modelka Terezka.

Lukas: Tento kurz byl pro mě velice poučný. Dozvěděl jsem se snad všechno, co jsem chtěl a jsem rád, že konečně umím zacházet se svou zrcadlovkou. Modelka i školitel opravdu profesionálové. Jsem rád, že jsem si tento kurz zakoupil. Nemám co vytknout, pro mě obrovská zkušenost. Doporučuji.

Jana: Individuální přístup, dostatek času, teorie okamžitě uplatněná v praxi. Není co vytknout.

Tomáš: Bylo to opravdu skvělé focení. Výborná atmosféra a mnoho cenných informací. Mohu jenom doporučit.

Tomáš Richter: Sobotní kurz byl skvělým příkladem toho, jak má fotokurz vypadat. Lektor Honza efektivně spojuje svou profesionalitu focení a umění předat informace. Od začátku se kurz nesl v přátelské atmosféře. Člověk se během jednoho dne opravdu naučí to nejdůležitější a efekt je na fotkách ihned znatelný. Díky moc!

Aleš: Vynikající kurz, skvělý lektor, doporučuji všem, kteří chtějí získat pevné základy ve focení zrcadlovkou.

Jana: Samá praxe. Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych někdy fotila modelku – čekala jsem, že to budou spíš budovy .. haha :-).

Eva: Úžasný lektor a dobře podané „učivo“ lezlo do hlavy samo. Fotit skutečnou modelku, nebylo tak lehké jak se zdálo a byla to prima zkušenost. Už se těším na pokračovací kurz!

Petr: přívětivost , ochota a profesionalita fotografa Honzy , umí udělat atmosféru a vzbudit zájem , všem se pečlivě věnoval , samozřejmě i počasí bylo ideální ,nevidím žádný problém a na úvod k focení s vlastním nastavením , více informací ,snad podat nejde dík doporučuji.

Nikola: Jsem tímto kurzem naprosto unesená. Možnost fotit profi fotomodelku byla k nezaplacení. Jsou to teprve dva dny od kurzu a mé okolí začíná být značně podrážděno mým neochabujícím zájmem fotit!

Kudelova: Velmi přátelská atmosféra a skvělá práce lektorů.

Jitka: Příjemní lidé, atmosféra, prostředí. Ujasnila jsem si věci, které mi nebyly jasné. Díky! Už teď vybírám, na jaký kurz půjdu příště!

Jana: Skvělý kurz vřele doporučuji všem, ať máte umělecké ambice, či se jen snažíte pochopit ovládání zrcadlovek. Den probíhal v pohodové atmosféře, pod vedením zkušených lektorů a já se dozvěděla a naučila víc než jsem očekávala. Díky moc:)

Ivik: S kurzem Tlačítko po tlačítku 1 jsem byla maximálně spokojená! Získala jsem hodně nových zkušeností a to díky skvělým učitelům Petrovi a Honzovi. A samozřejmě nesmím zapomenout na výborný kolektiv. Takže určite doporučuji!

Hana: Úžasný kurz zaměřený na praktické informace. Fotoaparát jsme během kurzu aktivně používali, což bylo skvělé. Vřele doporučuji. Honza je skvělý fotograf i učitel.

Wojtal: S kurzem jsem byla maximálně spokojená, během jednoho dne mi bylo poskytnuto maximum informací, které jsem tak tak stačila pobrat. Honza je skvělý lektor. Atmosféra v byla kurzu příjemná.

Pochtiolova: Skvěle strávený den s pohodovými lidmi, kde jsme se pod taktovkou Honzy prokousali tlačítko po tlačítku základními zákonitostmi fotografie. Díky za trpělivost!

Veronika: Tento kurz byl pro mě výbornou zkušeností, učitel Honza byl milý, ochotný poradit a odpovědět na všechny otázky a tak můžu obecně hodnotit vše na jedničku, hodně mě to obohatilo!

Blanka: Kurz lze jen doporučit. Byl pro mě zdrojem užitečných a nových informací. Honza je skvělý učitel.

Kateřina: Tento kurz mě mile překvapil! Byl pro mě velkým přínosem! Dozvěděla jsem se spoustu věcí o mém foťáku. Kluci byli opradu úžasní a vše perfektně vysvětlili! už teď se moc těším na LETNÍ KURZ KREATIVNÍ FOTOGRAFIE

Karel: Skvělí lidi, domácké prostředí, dobré kafe, správný čas, fototechnika a skvělý lektor. Prostě recept na úspěšný kurz z dílny Honzy Kováče. A tento se opravdu povedl!

Karol: S kurzem jsem byl absolutně spokojený. Honza se nám všem velmi věnoval a vysvětlil všechny potřebné tlačítka na zrcadlovce a k čemu vlastně slouží :D. Konečně jsem pochopil, proč mám rozmazané fotky :). Rozhodně budu chtít pokračovat v následujícím kurzu. Už se těším.

Fotokurz se mi velmi líbil a všem jej můžu určitě doporučit. I když jsem většinu probírané teorie znal, tak mi to určitě pomohlo utřídit některé věci a praxe focení v ateliéru s modelkou byla určitě taky zajímavá. Jestli se mi podaří v budoucnu vlastnit foťák s hledáčkem určitě budu uvažovat o některém navazujícím kurzu u Honzy.

Přístup, jednoduchost vysvětlení, blbovzdornost pro začátečníky.

Než jsem na kurz šla, fotila jsem jen na „automat“. Po absolvování kurzu už mě to ani nenapadne:) Kluci vysvětlili vše tak, že to pochopil skutečně každý a atmosféra byla super. Rozhodně bych kurz doporučila všem a už se těším na další:)

Sylvie

Od Ježíška jsem dostal krásný dárek. Včera jsem se zúčastnil fotokurzu pod lektorem jana Kováče. Byl tam skvělí kolektiv a byla tam super atmosféra A dobrý učitel . Hodně jsem se na kurzu na učil a už žádný automat nebudu používat. všem kurz doporučují nebudete litovat a určitě půjdu na další jeho kurzi. Ještě jedno děkuji s pozdravem Lukáš Toráč. 25. 1. 2015

Super kurz pro začátečníky i mírně pokročilé Na focení na automat už můžu zapomenout 25. 1. 2015

Skvělý kurz, zcela předčil mé očekávání. Příjemná atmosféra, skvělý školitel, plno nových vědomostí a také praktické ukázky. Moc děkuji a určitě si ráda koupím další voucher na toto školení.

Lenka

Děkuji za příjemně strávený den nabitý informacemi o fotopřístroji a fotografování. Jsem ráda, že jsem se vyhecovala a na kurz šla, a největší radost mám, že právě na tento kurz – s profi lektorem a příjemnou skupinou „spolustudentů“. Konečně se odvážím fotit bez automatických předvoleb! A co se týče doporučení ostatním? Samozřejmě srdečně doporučuji… 23. 6. 2014

Tento kurz vřele doporučuji, profesionální přístup, skvělá atmosféra a hlavně jsem se dozvěděla přesně to co jsem potřebovala. Jediné negativum je to, že jsem tento kurs neabsolvovala již dříve :-).

Barbora

Absolvovaný kurz fotografování hodnotím jako perfektní , neboť jsem konečně měla tak možnost poznat k čemu všemu slouží mě doposud „tajemná tlačínka“ na Nikonu :-). Určitě se tak v budoucnu přihlásím na nějaký další fotokurz. Přístup a hlavně forma výuky pana Jana Kováče předčila mé očekávání. Vřele všem doporučuji.

Vlaďka

Kurz byl vynikající. Na různých příkladech jsme si ukázali, jak fotoaparát nastavit. Pan Kováč se nám všem věnoval a na otázky navíc ochotně odpovídal. Hodně mi to dalo. Skutečně vřele doporučuji.

Maki

Kurz mi dal přesně to, co jsem od něj očekávala – nebojím se manuálního režimu a pochopila jsem fungování trojúhelníku bezpečný čas – ISO – clona. Velká spokojenost, doporučuji všem!

Iva

Ve svém kladném hodnocení kurzu focení bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a zároveň bezprostřednost a empatie školitele.

Jarmila

Jako úplný začátečník jsem se přihlásila na kurz „Tlačítko po tlačítku se zrcadlovkou Nikon“ a musím říct, že tento kurz splnil všechna mé očekávání. Šla jsem tam s tím, že se chci naučit úplné základy a odešla jsem s ještě více užitečnými informacemi. Kurz je také vhodný pro pokročilejší. Honza je skvělý fotograf a se vším rád pomůže. Určitě se přihlásím na pokračování. Můžu jen doporučit!

Konvicka

Poučný kurz zaměřený na praxi. Spousta informací, tipy a triky. Příjemná atmosféra i ateliér.

Vendula

Kurz se mi velice líbil … Sice Kurz fotografování s DSLR Nikon obsahoval i zrcadlovku Sony a nezrcadlovku Nikon, dle doporučení lektora si vzít dvě baterie splnili jen dva lidé z 10, ale samoný kurz skvělý. Začátečníci pochopí nastavení fotoaparátu a snad i ovládání (polo)automatického režimu, pokročilejší se v těchto znalostech ujistí. Pro mne osobně byl kurz přínosný, a kdyby to bylo někdy potřeba, šel bych znovu. Skupina lidí příjemný, lektor ochotně odpovídal na všechny „důležité“ dotazy (i na všechny ostatní dotazy :-)) a slečna (nebo paní?) fotomodelka taky moc fajn … takže za mne, 1*

Jana

Super kurz, odborné informace profesionála jsou užitečné pro každého samouka.

Jarmila

Workshop s Janem Kováčem mě nejen mile překvapil, ale hlavně mnoho naučil. Díky praktickým ukázkám jsem pochopila, k čemu slouží dané tlačítko a kdy jej hlavně správně použít. Postupně jsem začala chápat smysl pojmů bezpečný čas, ISO, clona a expozice. Chce to čas, abych se s fotoaparátem naplno sžila, pro mě jako začátečníka výborný odrazový můstek do tajů focení zrcadlovkou Nikon. Velkým plusem tohoto lektora je individuální přístup a hlavně trpělivost, kterou jsem velice ocenila. Takže jednoduše, Jane – DÍKY! Martina Paluchová

Martina

Skvělý kurz pro začátečníky i pokročilé. Honza umí vysvětlovat tak, aby vše pochopil i člověk zcela bez zkušeností. Zároveň se nenudí ti, kteří už nějaké zkušenosti se svým fotoaparátem mají. Tento kurz mohu doporučit.

Jana

Kurz Tlačítko po tlačítku s Honzou Kováčem byl bezchybný! Když jsem četla při popisu kurzu, že je to praktický kurz, ve kterém teorie vlastně nebude ani potřeba, tak jsem tomu nevěřila, ale je to opravdu tak! Z 6ti hodin plných focení a smíchu jsem si odnesla mnohem více informací než jsem čekala. Teď už je třeba jen zkoušet a fotit. Opravdu velký potlesk Honzovi za jeho styl výuky. Rychlý, naučný a zábavný kurz v příjemném prostředí. Všem doporučuji!

Zdrazilova

Koupeno jako dárek k vánocům příteli který již v minulosti absolvoval jeden kurz spíše po teoretické stránce .Tento kurz byl spíše po praktické stránce ,tím byl lepší pro porozumění ,jelikož si funkce hned mohl vyzkoušet a přišel na to co a jak. Kdyby byla opět výhodná nabídka třeba ohledně workshopu focení v zoo tak neváháme a objednáme ,ikdyž to máme do Ostravy 80km.

Lenka

Kurz fotografování pod vedením zkušeného fotografa Honzy mne naprosto uchvátil. Vřele jej doporučuji všem a mohu říct, že i naprostý lajk, jako já je schopný na konci kurzu odcházet s pocitem, že se z něj stává fotograf :-). Své nabité zkušenosti hodlám určitě prohloubit některým z dalších Honzových kurzů.

Lucie

Super kurz naučila jsem se spoustu super vychytávek typu a triků ke zlepšení focení. Kurz je opravdu tlačítko po tlačítku a velice užitečný. panuje super nálada. Mohu jen doporučit

Dianna

Vynikající kurz jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Vážím si skutečně nadstandartního přístupu k účastníkům kurzu, je využitá každá minuta. Honzo, díky ! Jen tak dál!

Hana

Jsem mile překvapen, kolik tajemných a nových „čudlíků“ jsem díky kurzu na svém Nikonu i po letech objevil Doporučuji NEJEN úplným laikům.“ Nik.

Romana

Na kurzu jsem si prakticky vyzkoušel a naučil mnoho tipů, nápadů a nastavení jak fotit. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup a trpělivost.

David

individuální,profesionální přístup lektora,uvažuji o pokračování

Pavla

Tento fotokurz mohu jen doporučit! Honza je opravdu profík a jeho práce je vynikající. Tento workshop mi ukázal nové možnosti, jak lépe využít můj NIKON a stoprocentně zlepšit mé fotografie! Opravdu jsem byl nadšený!

Samanek

Kurz byl vynikající, lektor Jan Kováč super. Vysvětloval srozumitelně a opakovaně veškeré postupy fotografování a snažil se, abychom pochopili všechny zákonitosti fotografování. Právě díky fotografovi Honzovi byl kurz pro mne značným přínosem a určitě bych ho doporučila všem, kteří se chtějí na digitálních zrcadlovkách naučit víc, než jen „mačkat automatiku“.

Jarka Michálková

 

Opravdu praktickým nácvikem a na osvojování dovedností založený workshop!

Iva

Profesionální přístup s jasně definovaným postupem výuky. Jako výhodu vnímám pedagogický přístup fotografa.

Radka

Kurz tlačítko po tlačítku byl intenzivní a skvělý. Seznámila jsem se s mou zrcadlovkou a naučila se jak vyfotit pěknou ostrou fotku za různých světelných podmínek v profesionálních režimech.

Zemankova

Chtěla bych poděkovat za vynikající kurz. Objasnil mi spoustu nových pojmů a funkcí u fotoaparátu. Lektor byl vestřícný ke všem otázkám a nikoho nenechat jen tak zahálet. Už plánuji další kurz s tímto fotografem. Mohu tento kurz jen doporučit.

Kvados Baier

Líbilo se mi vše. Těch informací bylo najednou tak hodně, že by to spíše příště chtělo natáhnout na delší dobu. Byla jsem velmi spokojená, pán Kováč je velmi příjemný člověk a stále se ptá klientu co by chtěli znát a snaží se jím vyjít vstříc.

Betka

Parádní, mnohem lepší než jsem čekal, vše vysvětleno, prakticky ukázáno, navíc velmi příjemný a ochotný lektor

Radovan

Můžu říct že kurz splnil co měl a opravdu vše dobře vysvětlil

Karel

Velmi oceňuji bezprostřednost a trpělivost školitele jeho schopnost zábavnou formou předat své zkušenosti.

Jarmila

Skvělý intenzivní kurz nabitý spoustou informací a hlavně focením v praxi. Velmi přátelské prostředí, Jan Kováč je výborný učitel i fotograf. Na kurz jsem přišla jako začátečník fotící pouze na automat a po absolvování kurzu fotím již na manuál. Konečně mohu svůj Nikon využívat naplno. Doporučuji všem začátečníkům. Nedokáži si představit, že by někdo z kurzu odcházel nespokojen.

Pavlina

Kurz můžu jen doporučit, profesionální přístup lektora, vše co můžete od profesionála očekávat. Hlavně dokáže výborně vysvětlit!

Pavel

Skvělá zkušenost. Příjemné prostředí. Profesionální učitel. Odcházela jsem obohacena plno novými informacemi, triky o focení. Určitě doporučuji.

Lenka

Fotokurz Jana Kováče si myslím maximálně splnil mé očekávání. Honza byl velmi komunikativní a přátelský a dokázal vytvořit příjemnou atmosféru. Co se týče fotokurzu, tak byl super, plný informací a cenných praktických rad a pro mne určitě přínosem. Velmi rád doporučuji.

Petr

Kurz byl výborný a vřele ho doporučuji dalším fanouškům focení. Jan Kováč je skvěly fotograf a učitel.

Šárka

Kurz Tlačítko po tlačíku je velice povedený kousek Pana Fotografa! Přátelský přístup, rodinná atmosféra a zároveň profesionalita. To vše skloubeno do 6ti hodin! Nejen teorie, ale hlavně praxe – to se tam člověk naučí. Ač soustředit se a vnímat to množství informací 6hodin je šílené. Ale po utřídění myšlenek zjistíte, co cenného jste si z kurzu odnesli. Už se těším, až vyrazím ven – do přírody, mezi lidi- a zúročím nově nabyté zkušenosti a znalosti. A třeba se tam venku s těma fajn lidičkama z kurzu potkáme…..

Borskaj

Prošel jsem několika kurzy týkající se fotografování. Kurz Tlačítko po tlačítku byl výborný a vřele ho doporučuji dalším fanouškům focení. Uznávám, že 6 hodin 100% vstřebávání informací bylo náročné, ale díky skvělému učiteli a praktickým radám se mi mohly všechny důležité informace vrýt ihned do paměti a má pozornost byla v pozoru celou dobu. Vše, co jsem se dozvěděl beru jako obrovský přínos a mohu říci, že mě tento kurz posunul ve fotografování zase o kus dál. Velmi oceňuji, že náš učitel byl ochoten každému z nás poradit s problematikou, která ho zajímala. Vyšel naprosto všem vstříc a nikdo se nemusel bát, že by jeho dotaz byl hloupý. Našel si čas na každého z nás.Takže Honzo, děkuji!

Petr Bíla

Klidný a odborný přístup ke každému, zodpovězená (a vysvětlená) každá otázka. Tak si představují praktický kurz s výukou. Super.

Miroslav

Naprosto úžasný photo kurz, s přátelským lektorem, kterého zajímá hlavně to, abyste se naučili to, co se naučit chcete. Na kurzu se učíte danou teorii ihned uplatnit v praxi a porozumět tomu. Šest hodin přívalu informací vás nenechá vydechnout. Pokud se chcete odlišit od ostatních a naučit se se svou zrcadlovkou fotografovat na manuál (poloautomat), porozumět všemu a nastavit si vše dle dané situace a světelných podmínek, je tento kurz přímo pro vás.

Hammerjoe

Jedním slovem super, hlavně pro úplné začátečníky opravdu přínosné!!! Konečně fotím

Jana

Mohu jen doporučit! Praktické zkoušení co Nikon umí – žádná zbytečná teorie! Díky za pěkné odpoledne

Lucie

Kurz vedený formou workshopu mohu jen doporučit. Doposud jsem využíval zejména poloautomatické režimy a nyní nemám obavy s použití plně manuálního režimu. Důležité podle mne také bylo, že jsme si nastavili „správně“ naše fotoaparáty, tak aby byl výsledek fotek co nejlepší. Kurz je veden výborným lektorem, se spoustou zkušeností, který je ochoten o všem diskutovat, pomoci, a je dostatečně trpělivý při vysvětlování základních principů focení. Vysokou přidanou hodnotu také spatřuji v poskytnutí rad a tipů, které Honza nabyl letitou praxí. Také děkuji modelce za její trpělivost, při našich pokusech. A k tomu výborná parta lidí – prostě smysluplně strávených 6 hodin práce, které utekly jako voda. Má účast na dalších kurzech je jistá ! Díky Honzo.

David

Jenda je profesionál, který se rád podělí o své zkušenosti. Velice podrobně probere veškerá nastavení fotoaparátu, vysvětlí základní trojúhelník, jak lépe ostřit, exponovat i práci s interním bleskem. Snad stejně nadšený Nikonista, jako Bryan Peterson. Kurz doporučuji všem, co to myslí s fotografií vážně. Chcete-li se naučit dobře ovládat Nikon, pak je tento kurz právě pro vás.

Renata

Kurz by velmi záživný. 6 hodin se zrcadlovkou vg ruce. Nové poznatky a hlavně spouste teorie převedená do praxe! Paráda! Jak pro pokročilé tak i začátečníky. Skvělý přístup a atmosféra. Jsem nadšena, co vše se dá zvládnout za šest hodin ! Paráda!! Veronika Čespivová

Veronika

Maximální spokojenost, profesionální přístup, užitečné informace, moc se mi to líbilo, naučila jsem se mnohem lépe využívat svou zrcadlovku.

Kurz byl naprosto bezkonkurenční jak do míry praxe, tak i do stylu výuky. Byla jsem z přístupu Honzy naprosto překvapená, dokázal „polopaticky“ vysvětlit i ty nejzákladnější věci. Na to že jsem zrcadlovce rozuměla jako „koza petrželi“, odcházela jsem nadšená co vše jsem se naučila. A nejdůležitější je, že příběh pokračuje dále: když teď dávám všechny informace do praxe, nestačím se divit co dokáži za spolupráce se svým miláčkem D3100.

Pokud jsem na kurzu spoustu věcí „nepobral“, je to pouze a jenom má chyba, neboli z pohledu jiného člověka, neschopnost pochopit naprosto triviální záležitosti…V případě, že chcete vědět víc o focení a jste limitováni časem, naprosto ideální volbou pro tyto účely je právě JAN KOVÁČ. Člověk trpělivý, zkušený a ve výuce ochotný přizpůsobit se každému jedinci bez výjimky. Ač nemusel, kurz dle potřeby a se souhlasem všech zúčastněných prodloužil. Vše bez sebemenšího náznaku tento čas zpoplatňovat. Honza je velký Profesionál s tím největší

Roman

Přítel, který dostal voucher jako dárek, zkušenosti s fotografováním již měl, ale pan fotograf mu ukázal zcela nové možnosti, jak se dá fotit.

Skvělý workshop plný informací a hlavně praktických rad a tipů. Jan Kováč je profesionál, trpělivý učitel a nadšený Nikonista Doporučuji všem, kteří si nejsou jisti v základech a chtějí naplno začít využívat všechny možnosti, které jejich zrcadlovka nabízí.

Míša Keclíková

Přátelské pojetí s pěti hodinami se zrcadlovkou v ruce zábava s praxí spojená v jednom. 4. 11. 2013

Kurz doporučuji všem začínajícím fotografům, kteří chtějí využívat nejen automacké režimy, ale naučit se využívat poloautomacké a manuální nastavení fotoaparátu a kreativně je využívat při focení. Lektor Jan Kováč je skvělý profesionál, velmi milý a hlavně trpělivý.

Monika

Kurz byl skvělý, intenzivní a výživný :-). Všechny teoretické rady a vědomosti okamžitě využívány při focení, mimo jiné i na focení modelky. Jan Kováč je kromě fotografa také skvělý učitel, který umí vysvětlit základy kreativního focení zrcadlovkou naprosto každému :-). Ráda doporučuji!

Nikola

Tento foto-kurz mohu jen doporučit.Pět hodin intenzivních informací,které mě naučily používat svůj fotoaparát i jinak než na automat a spoustu dalších důležitých věcí,díky kterým budou mé fotky na vyšší úrovni.

„Individuální kurz mohu jenom doporučit, Jan Kováč je zkušený nejen fotograf ale i lektor. Systém výuky má propracovaný a postupuje tempem účastníka. Neustále se snaží vštípit základní návyky a priority, kterými se má řídít každý správný fotograf. Nyní, když vezmu do ruky svůj fotoaparát, vím, jak mám v daných světelných podmínkách postupovat a mít krásně ostré fotografie.“

Michaela Bajgerová, individuální kurz

 

„Super kurz, za mne 100%  a doporučuji. Bylo to jako minulé velmi poučné, zajímavé a praktické, teď jenom zkoušet dál!“

Marian Drozd