fbpx

Ohňostroj v létě? ANO!

  Ignis brunensis

  Že je to pro Vás neznáme slovní spojení? To ale vůbec nevadí. Každý rok se na Brněnské přehradě konají soutěžní ohňostroje pod názvem IGNIS BRUNENSIS. Je to skvělá příležitost jak si v klidu nafotit ohňostroje. A proč? Je to jednoduchá odpověď. Nemusíte mrznou venku jak 31.12 a za druhé délka každého ohňostroje je až 20!! min. To je úžasně dlouhá doba nato, aby jste zachytili perfektní záběry.  Zůstávají nám ještě 3 další možnosti. Tak se nám nezapomeňte pochlubit jak jste to zvládli. Malá rada, přijďte dostatečně brzo, aby jste si chytli perfektní místo na focení 🙂

  Při focení byl použit čas 3,2″, ISO 160, F10, čas si můžete libovolně zkracovat nebo prodlužovat. 20 minut je opravdu dostatečně dlouhá doba na experimenty. Nezapomeňte ale, že po čase, cca 7 minutách, se z ohňostroje vytvoří dým, který na fotografiích budete mít.

   

  Další možnosti na focení jsou:

  sobota 8. 6. 2019 / 22:30 /
  flag PhilippinesPLATINUM FIREWORKS Filipíny „JAZZ JAK MÁ BÝT“

  středa 12. 6. 2019 / 22:30 /
  flag NorwayNORTH STAR FIREWORKS Norsko „BOJUJ ZA SVÉ SNY“

  sobota 15. 6. 2019 / 22:30 / EPILOG
  flag Czech RepublicIGNIS BRUNENSIS TEAM Česko „GAUDEAMUS IGITUR“

  více info: http://www.ignisbrunensis.cz/ohnostroje-2019–1791.html

  PS: Nezapomeň stativ.