fbpx

Kalendář pro rok 2020

  První půlrok máme již za sebou a my ještě nezačali soutěžit o fotografie, které budou zdobit zdi v příštím roce. Jelikož se ten letošní kalendář velice povedl a slyšíme samou chválu, rozhodli jsme se v soutěžení pokračovat a mít kalendář plný krásných fotografií od vás i příští rok.

  Je jistě jasné, že na dané téma nebude celý měsíc/jako loni/, ale vždy přesně určený čas. Témat bude 12, to se asi dalo čekat, ale budeme vybírat i jednu ze všech tu nej, která bude zdobit titulní stranu. To znamená: 13 šancí!

  Podmínky soutěže:

  • Začátek každého tématu uveřejníme na facebooku příspěvkem  a datumem, do kterého můžete pod tento příspěvek vkládat max. 3 své fotografie. Ze všech obrázků pak porota složená z lektorů fotoškoly vybere pomocí bodového hodnocení tu nejlepší fotku. Tu pak umístíme na jeden týden v jako úvodní fotografii na našem Facebooku. Všechny zaslané fotografie také vystavíme do alba pod konkrétním tématem. Fotky zaslané po termínu nebudou zařazeny do soutěže.
  • Fotografie musí být orientována na šířku a mít na facebooku rozlišení nejméně 1920 pixelů u delší strany. Aby se poté fotka dala kvalitně tisknout do kalendáře, je třeba ji mít však také uloženou alespoň v rozlišení 3000 pixelů pro delší stranu.
  • Zúčastnit se mohou pouze fotografové s vlastními pracemi. Pokud se zjistí, že dílo není vaše, bude automaticky diskvalifikováno.
  • Taktéž budou vyřazeny fotografie, které nebudou odpovídat danému tématu. Tzn. v kategorii „červená“ fotografie bez jakéhokoli červeného prvku, fotka zvířete v kategorii „dětská hravost“ apod.
  • Soutěž o fotku s nejvíce lajky: Na závěr roku bude probíhat také soutěž o fotku, která získá od fanoušků nejvíce lajků. Autor této fotografie získá poukaz na kurzy nebo fotografování v hodnotě 3000Kč.

  Těšíme se na vaše mistrovská díla a přejeme dobré světlo při focení!