FOTODEN S ROBERTEM VANEM!

Jako každý rok, i letos pořádáme v Ostravě setkání všech kreativních fotografů – FOTODEN, a to v sobotu 21.9. Asi už se k tobě doneslo, že letos bude opravdu mimořádný ročník zaměřený výhradně na PORTRÉT, protože se nám podařilo zajistit skvělé hosty v čele se světově uznávaným fotografem ROBERTEM VANO! Kdo jej ještě nezažil, jako by ani nebyl… Měl jsem tu čest se s ním seznámit tento rok na workshopu, který jsme pořádali a bylo to opravdu velmi inspirativní setkání!Pokud jsi členem našeho klubu Mojefotoškola, máš nárok na speciální slevu, která však platí už jen poslední 3 dny. Pokud si fotoden zakoupíš do konce měsíce července, můžeš jej mít za poloviční cenu, tedy za 1490Kč! Kromě setkání s hlavním hostem si navíc zafotíš i s nejlepší ostravskou fotografkou dětí Petrou Petřekovou a také tradičně s našim stálým hostem, cestovatelem a propagátorem bezzrcadlovek Marcelem Konečným.
    Jednotlivé workshopy s těmito osobnostmi se většinou pohybují kolem 3000Kč!K tomu všemu ti David Valíček s FOODATELIÉRU uvaří skvělý oběd a káv kolik chceš.

Stačí, když při přihlašování na webu zadáš slevový kód (o ten si požádej na facebooku nebo na našem emailu kurzy@mojefotoskola.cz) a cena se ti automaticky upraví.
    Již 40 fotografů této nabídky využilo, zbývá tedy posledních 20 míst.

Přeji ti krásné léto ideálně s jakýmkoliv foťákem v ruce
    a hlavně

Buď kreativní ve všem, co děláš!
    Honza Kováč

This email was sent to *|EMAIL|*

why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences

*|LIST:ADDRESSLINE|**|REWARDS|*