fbpx

Deti, naše sluníčka

    Máš děti, případně tě focení dětí baví? Rád s nimi spolupracuješ ale stále si říkáš, že ty fotky nejsou to pravé? Pak ti poradím dvě věci. Dětské fotografie vypadají nejlépe ve dvou situacích. Když je fotografie vyfocená jako momentka, ale ty přesně víš co děláš. Nezapomínej, že správný ořez a kompozice je základ. Toto focení upřednostňuji, pokud chci zachytit přirozenou atmosféru, aby dítko bylo samo sebou a fotky působili nenuceně.

    Pokud ale chceš aby tvoje fotografie působili jinak, aby to byla jiná podívaná, pak tu máš možnost pro pokročilé, se přihlásit na kurz od fotografky Petry Petřekové. Kurz focení dětí od ní se bude konat již pátek 7.6 v Ostravě. Máme pár posledních míst tak neváhej a přihlaš se. Tvoje fotografie dostanou najednou nádech rozprávky, nekonečné jemnosti a tvé fotografie začnou vyprávět svůj vlastní příběh.

    Vidíme se!