Koupil jsem si nový foťák nebo mám už skvělý foťák, ale fotím stále jen na automat 🙁
Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to.
Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!

Ve vyšperkovaném trojdílném kurzu Tlačítko po tlačítku se naučím přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Můj foťák bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzu se o mě postarají učitelé, kterým záleží především na tom, abych se naučil to, co se naučit chci.

Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Úplně polopatě mi učitelé vysvětlí základní pravidla fotky tak, že si je prý zapamatuji na celý život. Čeká mě spousta praktických tipů a triků, abych ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše si také vyzkouším na krásné modelce.

 

CO SE  V POSLEDNÍM DÍLU KURZU MIMO JINÉ NAUČÍM?

1. Ovládat svůj foťák a rozumět nejdůležitějším tlačítkům na tvém foťáku

2. Fotit v plně manuálním expozičním režimu M, což znamená, že se konečně stanu chytřejší, než je můj foťák 🙂
V manuálním expozičním režimu mám totiž plně pod kontrolou všechny nejdůležitější funkce foťáku, takže se mi už nestane, že by si přístroj dělal, co chtěl.

3. Vyzkouším si focení do bezztrátového formátu RAW a nebudu chtít už ani jinak fotit. Zjistím i možnosti úpravy RAWů v počítači.

4. Naučím se fintu, jak fotit kvalitně i za špatných světelných podmínek, a to bez stativu a nutnosti zvyšovat extrémně ISO!

5. Naučím se na fotce vnímat směr světla tak, aby mé portréty už nikdy neměly nežádoucí stíny v obličeji.

6. Ochutnám kouzlo protisvětla a možná, že už nebudu chtít fotit ani jinak.

Všechno mi vysvětlí naprosto polopatě ve skupině maximálně 8 lidí. Focení si vyzkouším na krásné modelce nebo modelovi. Při počtu 7-8 účastníků mi zajistí hned dva modely, aby se mi fotilo lépe.

Výběr modelů a modelek, kteří chodí pózovat na kurzy:


Kurz je pro mě, pokud jsem již absolvoval kurz Tlačítko po tlačítku 1 a 2 nebo starší kurz Tlačítko po tlačítkuJe to poslední  část třídenního kurzu Tlačítko po tlačítku.

Termíny jsou vypsány obvykle na SOBOTY v čase 9:00-16:00 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků. V poledne si dám přestávku a půjdu společně s jinými účastníky na oběd  do nedaleké restaurace (není v ceně kurzu, protože někdo má jídlo s sebou).

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

CO SI S SEBOU VEZMU NA KURZ?

  • jakoukoliv zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem alespoň se základním objektivem
  • plně nabitou baterku a nabíječku
  • prázdnou kartu – alespoň na 500 fotek
  • vlastní přezutí
  • v případě zimy teplé oblečení a obutí na ven, pokud neprší, nesněží nebo není mínus, fotí se i venku

 

Cena kurzu: 2200Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)


Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA – PRAHA – BRNO

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: