Cenově mimořádně zvýhodněný balíček, který obsahuje oba základní fotografické kurzy Tlačítko po tlačítku 1 + Tlačítko po tlačítku 2.


Máš skvělý foťák, ale fotíš stále jen na automat? Lákají tě profi režimy, ale nevíš, jak na to?

Ve dvou osmihodinových kurzech se naučíš přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Tvůj foťák bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzech se o tebe postarají ti nejlepší učitelé, kterým záleží především na tom, aby ses naučil to, co se naučit chceš. Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Úplně polopatě ti budou vysvětleny základní pravidla fotky tak, že si je zapamatuješ na celý život. Čeká tě spousta praktických tipů a triků, abys ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše si také vyzkoušíš na krásné modelce.


Kurzy jsou určené především pro začátečníky, ale také pro ty, kteří se fotografování už nějakou dobu věnují, ale chtěli by si všechny základní dovednosti ověřit a více prohloubit v praxi pod dohledem zkušeného rádce.

Kurzy se konají obvykle v SOBOTU v čase 10:00–19:00 při minimálním počtu 6 přihlášených účastníků. V čase 13:00-14:00 je pauza na oběd.
V ceně kurzu jsou 2 nápoje + bezedný kávový a čajový kelímek.

boy-717151_1920 beautiful-1274056_1920 chinese-umbrellas-1569792_1920


Na kurzu budeš potřebovat:

  • jakoukoliv zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem alespoň se základním objektivem
    (Pokud ještě nemáš foťák, sáhni po Fuji X-T10 s objektivem 16-50.)
  • 2 plně nabité baterie + nabíječku
  • prázdnou kartu – alespoň na tisíc snímků
  • něco na poznámky
  • vlastní přezutí
  • oblečení a obutí na ven, pokud neprší, nesněží nebo není mínus, fotí se i venku

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA PRAHA – Malá strana PRAHA – Dejvice BRNO NOVÝ JIČÍN

 


Po dokončení objednávky obdržíš email s odkazem, kde si vybereš termíny jednotlivých kurzů. Po přihlášní na oba fotokurzy ti na e-mail pošleme informace, včetně údajů k platbě. Pokud kupuješ fotokurz jako dárek, poukaz ti pošleme emailem po zaplacení kurzu.