Koupil jsem si nový foťák nebo mám už skvělý foťák, ale fotím stále jen na automat 🙁
Lákají mě profi režimy, ale nevím, jak na to?
Připadá mi, že návod k foťáku je psaný čínsky!

Ve vyšperkovaném kurzu Tlačítko po tlačítku se naučím přesně to, co fotografy dělí od cvakálků. Můj foťák bude totiž neustále zapnutý a v akci. Na kurzu se o mě postarají učitelé, kterým záleží především na tom, abych se naučil to, co se naučit chci.

Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Úplně polopatě mi učitelé vysvětlí základní pravidla fotky tak, že si je prý zapamatuji na celý život. Čeká mě spousta praktických tipů a triků, abych ihned po kurzu mohl dělat zásadně lepší obrázky. Vše si také vyzkouším na krásné modelce či modelovi.

CO SE V KURZU MIMO JINÉ NAUČÍM?

1. Ovládat svůj foťák a rozumět nejdůležitějším tlačítkům na svém foťáku

2. Fotit v plně manuálním expozičním režimu M, což znamená, že se stanu chytřejší, než je můj foťák 🙂
V manuálním expozičním režimu mám totiž plně pod kontrolou všechny nejdůležitější funkce foťáku, takže se mi už nestane, že by si přístroj dělal, co chtěl.

3. Špičkově ostřit, aby fotka už nikdy nebyla rozmazaná, protože rozmazaná fotka je dobrá akorát ke smazání 🙂

4. Konečně dokonale pochopím expoziční trojku ISO – ČAS – CLONA a vzájemné vztahy mezi nimi tak, že budu schopný fotit i analogovým foťákem na film.

5. Naučím se parádně rozmazat pozadí za portrétem.

6. Dokážu zmrazit pohyb akce, což se bude hodit při focení sportu, pejsků, ale i u vlastních dětí, které většinou neposedí:

7. Ukážou mi, jak si doslova vymazlit barvy ve foťáku tak, aby vyhovovaly mému osobitému vkusu

8. Naučím se nastavit a kontrolovat barevnou teplotu fotky.

9. Naučí mě i nějakou tu kreativní zábavnou techniku

Všechno mi vysvětlí naprosto polopatě ve skupině maximálně 8 lidí. Focení si vyzkouším na krásné modelce nebo modelovi. Při počtu 7-8 účastníků mi zajistí hned dva modely, aby se mi fotilo lépe.

A navíc po absolvování kurzu dostanu nabušený e-book se všemi informacemi z kurzu!

Výběr modelů a modelek, kteří chodí pózovat na kurzy:

Kurz je určený pro mě, pokud jsem naprostý začátečník – koupili jsem si právě nový foťák nebo už nějakou dobu fotím, ale pouze na automat.

Termíny jsou vypsány obvykle na PÁTKY v čase 9:00-17:30 při minimálním počtu 4 přihlášených účastníků. V poledne si dám přestávku a půjdu společně s jinými účastníky na oběd  do nedaleké restaurace (není v ceně kurzu, protože někdo má jídlo s sebou).

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat  bezplatně min. 7 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 3 dny předem, ale bude mě to stát už 600 Kč navíc. Pokud kurz zruším 2 dny předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

CO SI S SEBOU VEZMU NA KURZ?

• jakoukoliv zrcadlovku nebo bezzrcadlovku s hledáčkem alespoň se základním objektivem
  • plně nabitou baterku a nabíječku
  • prázdnou kartu – alespoň na 500 fotek
  • vlastní přezutí
  • v případě zimy teplé oblečení a obutí na ven, pokud neprší, nesněží nebo není mínus, fotí se i venku

Cena kurzu: 2870Kč (v ceně bezedný nápojový kelímek: čaj, káva a voda)

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY:
čas a místo si vyberete později
19.04.2024gCaliCal
Ostrava (mapa)