Prošel jsem Kurzem kreativní fotografie a stále nemám dost. Po KKFku mi chybí parta kamarádů, kteří se mnou sdílí radosti z povedené fotografie, kteří mi rozumí, když fotím rezavý zámek nebo šmouhu. Chci se dále setkávat a prohlubovat ve fotografii. Hurá, konečně pro mě otevřeli pokračování KKF!


Co se na kurzu naučím v bodech:

-další kreativní techniky

-jak ještě lépe pracovat v programu Adobe Photoshopu a Lightroom

-jak se zorientovat a vybrat si správnou foto techniku

-ještě více o focení pohybu v praxi

-ještě větší makro

-profi svícení v ateliéru a kombinace umělého a přirozeného světla

-externí blesk více do hloubky

-jak na „stará“ sklíčka přes redukci za pár kaček

-miniworkshopy dle zájmu – Krajina, ZOO, hvězdy, focení v divadle a na koncertech, portrét večer…


Abych mohl nasávat pokročilé kreativní techniky, budu potřebovat opět jakoukoliv zrcadlovku či kompak s výměnnými objektivy a hledáčkem, ideálně i nějaké světelný objektiv.

Kurz je určený pro středně pokročilé fotografy, kteří mají za s sebou Kurz kreativní fotografie a umí fotit v polomanuálních režimech priority clony a času, ale i v plně manuálním režimu M.

Setkání bývají obvykle v ÚTERÝ v 18:00-20:00. Kurz má celkem 30 hodin.
Maximální počet účastníků je 10.

Fotokurzy probíhají na těchto místech:

OSTRAVA

JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
Rezervaci místa na kurzu budu mít jistou až po zaplacení kurzovného. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat bezplatně min. 20 dní před konáním rezervovaného termínu. Storno nebo přeložení kurzu můžu udělat i maximálně ještě 7 dní předem, ale bude mě to stát už 2000 Kč navíc. Pokud kurz zruším 6 a méně dnů předem, nemůžu už počítat s tím, že mi budou vráceny peníze. Je to z toho důvodu, že každý kurz má své provozní náklady, které jsou vázány na určitý počet účastníků. Při pozdním zrušení již někdy není možné oslovit jiné zájemce. Jiná situace je, pokud seženu za sebe náhradníka nebo se fotoškole přihlásí jiný zájemce místo mě. V tomto případě můžu počítat, že dostanu zpět celou částku.

Cena kurzu: 6200Kč

V ceně kurzu je:
Má individuální konzultace s lektorem a online podpora během celého trvání kurzu, online studijní materiály, bezedný nápojový kelímek každý den (čaj, káva a voda) a také občerstvení na vernisáži.

V ceně kurzu není:
Tisk fotografií na vernisáž.

                               
foto Vodní květinky: Libuška Zábralová, studentka KKF

Tento kurz pořádá společnost Mojefotoškola s.r.o.

TERMÍNY: